Illuminati chce zabić Trumpa? Rozszyfrowano tajemniczy zapis… Zobaczcie nagranie!

Na temat nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa od dawna słyszy się bardzo wiele teorii spiskowych. Jedna jednak powtarza się nadzwyczaj  często i być może niedługo się spełni: Mowa o przepowiedni, którą swojego czasu wygłosiła znana niewidoma  wizjonerka Baba Wanga na temat 45 prezydenta Ameryki, a raczej jego braku, kiedy to jasnowidzka stwierdziła iż 44 głowa państwa USA, czyli Barack Obama będzie ostatnim prezydentem. Czy jednak fakt że Trump został zaprzysiężony świadczy iż Wanga się pomyliła?

Możliwe jednak warto wspomnieć że nie tylko niewidoma wizjonerka wspominała o śmierci aktualnego prezydenta Ameryki, ale mówiła o tym także jedna z  niezwykle popularnych już kart Illuminati, które w 1995 roku pojawiły się na rynku i wiele osób twierdzi, że ich przekaz się wypełnia (karty znajdują się w filmiku powyżej). Konkretnie mowa tu o karcie o tytule Dosyć tego, na której według wielu interpretacji znajduje się twarz Donalda Trumpa. Co ciekawe pod obrazkiem  znajduje się napis: Zawsze i wszędzie można spotkać naszych  snajperów.. Miłego dnia.

Czy może być to odniesienie do zamachu, który jest podobno szykowany na Donalda Trumpa? Jak myślicie: Czy fakt iż Trump został prezydentem wbrew przepowiedni Wangi może świadczyć że Illuminati od dawna wiedzieli że go zabiją jednak z jakiegoś powodu przed zaprzysiężeniem im się to nie udało.

 

Być może Trump w jakiś sposób ich przechytrzył? Co o tym sądzicie?

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.