Jak sprawdzić czy jesteś dzieckiem kosmity? Zobacz filmik i przekonaj się sam!

Podania o porwaniach  ludzi przez  kosmitów pojawiają się już od lat! Najczęściej jednak mówi się iż ich celem są badania i zdobywanie informacji przez przedstawicieli obcych cywilizacji na temat naszego gatunku. Nie znaczy to, jednak iż nie brakuje relacji kobiet które  twierdzą że po ciężkiej i przerażającej nocy w czasie której wydawało im się że znajdują się na jakimś dziwnym statku nagle zachodziły w ciążę, choć nie było to możliwe z  naukowej strony. Aby dowiedzieć się czy jesteś dzieckiem kosmity kliknij w filmik poniżej!

Takie dzieci mają zazwyczaj wyglądać całkowicie normalnie, jednak posiadają w sobie także cząstkę kosmitów, więc  dysponują  zdolnościami nietypowymi dla ludzi. Występuje także spory problem z rozpoznaniem hybrydy człowieka i obcego, bowiem mamy bardzo dużo gatunków kosmitów, a ich cechy niezwykle się od siebie różnią. Zależnie od gatunku obcego hybryda będzie nienaturalnie agresywna, jeśli będzie to dziecko reptilian,  albo też wykazywała cechy  olbrzymiej duchowości i spokoju, jeśli mam do czynienia z hybrydą Plejadan.

Hybrydy ludzi i kosmitów mają przybywać  na Ziemię  w konkretnym celu – czasami jak  w przypadku Reptilian będzie to sianie niezgody i zła albo też pomaganie i dążenie do przebudzenia jeśli mówimy o Plejadanach , dlatego też każde dziecko kosmity od małego będzie czuło że ma do spełnienia jakąś ważne misję, co może czasem doprowadzać do zbytniej pewności siebie i poczucie bycia lepszym od innych.

Hybrydy tych bardziej negatywnych obcych  są często utożsamianie z wampirami energetycznymi, bowiem podobnie jak Reptilianie wampiry potrafią kraść energię od innych przez co często takie hybrydy stają się bezwzględnymi przywódcami, którzy dążą do wywoływania wojen by potem żywić się energię umierających i udręczonych wojną ludzi. Pół ludzie pół obcy często są dość wysocy i najczęściej mają albo niebieskie albo zielone oczy! Hybrydy mają być także obdarzone wyjątkowymi zdolnościami takimi jak sny prorocze lub umiejętności telepatyczne, dzięki czemu potrafią wedrzeć się do umysłu drugiej osoby.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.