Czarownice feministki z całego świata rzucą klątwę na Trumpa! Wyborcy boją się o życie prezydenta…

Media jakiś czas temu obiegła dość szokująca informacja jakoby czarownice na całym świecie chciały  24 lutego rzucić zaklęcie na Donalda Trumpa. Konkretnie mowa tu o praktyce wiązania, która ma sprawić iż aktualny prezydent  Ameryki nie będzie mógł  nikogo  skrzywdzić i zatrzyma to wszelkie negatywne czynności, które rzekomo wykonuje. Jeden ze zbiorów feministycznych czarownic podzielił się z internautami rytuałem, który coveny z całego świata i samotnie praktykujące czarownice mają odprawić 24 lutego tego roku, 26 marca,24 kwietnia, 23 maja i 21 czerwca.

Zaklęcie ma polegać na wyryciu na pomarańczowej świecy pełnego imienia i nazwiska Trumpa. Następnie wszelkie składniki należy zgromadzić w kręgu – mowa tu o najbardziej nieprzychylnym zdjęciu Donalda Trumpa jakie znajdziemy, karcie Tarota Wieży, paznokci, pomarańczowej świecy i symboli żywiołów. W zaklęciu należy przyzwać Istoty z wyższych krain.

Następnie należy nakazać, by przywołane byty nie pozwoliły Trumpowi  nikogo  krzywdzić ani wprowadzać u innych  strachu. Osoby które wymyśliły cały rytuał zachęcają także do odmówienia Psalmu 23.  Pod koniec  czarownice twierdzą iż trzeba odwrócić kartę Wieży w stronę obrazka i spalić w ogniu pomarańczowej świecy zdjęcie prezydenta.

Powstała już nawet strona na Facebooku i wydarzenie w którym gromadzą się czarownice, które mają odprawić rytuał. Jak na razie nie brakuje tam zarówno masy zwolenników zaklęcia na Trumpa jak i wielu tego przeciwników.

Co o tym sądzicie? Myślicie, że czarownice dobrze robią rzucając zaklęcie, a może jest to zupełnie niepotrzebne, ponieważ Donald Trump doskonale radzi sobie na piastowanym stanowisku?

administrator

Next Post

Zakazany Apokryf opisuje jak naprawdę wygląda piekło! Przerażające słowa Jezusa...

nie Lut 26 , 2017
Jak naprawdę wygląda piekło? Według jednych jest to stan pustki i ciemności, w której człowiek cierpi bowiem wie iż nie ujrzy nigdy Boga. Inni natomiast interpretują piekło w bardziej materialny sposób jako miejsce wiecznego ognia i zła, w którym demony  torturują ludzi. Niektórzy twierdzą nawet, że piekło znajduje się gdzieś […]