Piramida lewituje na niebie!? Zobaczcie szokujące nagranie!

Piramidy od dawna kojarzą nam się z tajemnicą. Przede wszystkim dlatego, że nie ma zgodności w jaki sposób tak naprawdę zostały stworzone – Jedni twierdzą, że była to wina kosmitów, inni uważają, że jest to tajemnicze, ale jednak zwyczajne dzieło geniuszu człowieka. Powstało też wiele teorii na temat zastosowania samych piramid.

Swojego czasu głośno było o fakcie iż w jednej z nich znajduje się tajemniczy przedmiot, który pomoże ludziom uniknąć potężnej katastrofy. Inni uważają, że piramidy mogły być czymś w stylu generatorów energii. W 1994 roku wysnuto też ciekawą teorię, jakoby pewna grupa piramid została stworzona jako odzwierciedlenie  konstelacji gwiazdozbioru Oriona.

Odchodząc jednak od  spiskowych rozważań na temat piramid to zawsze były one czymś niezwykłym, co każdy z nas chciał ujrzeć choć raz w życiu. Takiej sytuacji jak przedstawiona na filmie nikt by się jednak nigdy nie spodziewał. Nagrano jak w powietrzu unosi się coś co przypomina piramidę.Teorii na temat tego nagrania jest całe mnóstwo: Spekuluje się, że jest to statek kosmiczny, który wysysa energię  z piramid, które widzimy na ziemi. Czy może być to dowód, że kosmici faktycznie mieli coś wspólnego z tworzeniem tych starożytnych budowli?

A może według Was owy lewitujący obiekt jest czymś innym niż statkiem kosmicznym?

administrator

Next Post

Recenzja książki Gabrielle Bernstein "Radykalna ścieżka cudów"

śr Mar 1 , 2017
Jaka jest recepta na bycie szczęśliwym i spełnionym? Jak poczuć się wreszcie wyzwolonym i wolnym od ciągłego zamartwiania i strachu przed jutrem i nadciągającą śmiercią? O tym wszystkim traktuje książka Gabriel Branstein pt. Radykalna ścieżka cudów, która oparta jest na słynnym podręczniki Kurs cudów, który według relacji wielu ludziom przyniósł […]