Katy Perry wyjawia prawdę o Illuminati? Czy grozi jej przerażająca… Zobaczcie nagranie!

Katy Perry przez wielu nazywana jest maskotką Illuminati, która na zlecenie swoich szefów śpiewa co oni chcą i mówi to czego od niej wymagają. Przez wiele lat dziewczyna marzyła o tworzeniu muzyki bardziej poważnej i utrzymanej w mniej komercyjnej odsłonie – wszystko się jednak zmieniło, bowiem świat popu i różowości za bardzo spodobał się ludziom, a piosenkarka wiedziała, że nigdy nie przebiłaby się z muzyką którą kocha do większej liczby odbiorców.(Aby dowiedzieć się więcej kliknij w filmik poniżej)

Katy Perry przez długi czas słuchała satanistycznej sekty Illuminati popierając Hilary Clinton w wyborach,a  także umieszczając w swoich teledyskach wiele okultystycznej symboliki jak sowy, czy oko Horusa. Okazuje się, jednak że gwiazda być może przejrzała na oczy i pragnie walczyć z nakazami Illuminati. Widać to dokładnie w jej najnowszym teledysku, a także ostatnim singlu,  w którym Perry razem z raperem Skip Marleyem śpiewają:

Potykamy się niczym upojeni zombie i wydaje nam się, że posiadamy wolność. O wiele przyjemniej żyje się w bańce.  Osoby na prestiżowych stanowiskach dajecie nam słabą prawdę.Potykacie się, a My rozpoczynamy nasz bunt przeciwko Wam! Sam teledysk również jest bardzo ciekawy, bowiem ukazuje wokalistkę w Wesołym Miasteczku, która cały czas się bawi i zapomina w jakim kłamstwie żyje.

Co sądzicie o słowach najnowszej piosenki Katy Perry? Czy gwiazda faktycznie tym utworem zapowiada swój bunt przeciwko Illuminati i nowemu porządkowi świata, który ma nas zniewolić? Czy może jej coś grozić za śpiewanie piosenek o takim przekazie?

Warto przyznać, że nie jest to jedyna piosenkarka która w ostatnim czasie zaczyna się jakby budzić: Podobnie było z Lady Gaga która w jednej ze swoich ostatnich piosenek śpiewa o Bogu i w teledysku przytula do serca różaniec.

Author: administrator

Share This Post On