W Islamie wyznaje się ludzi jaszczurów? Reptilianie istnieją? Zobaczcie nagranie…

Na temat Islamu jest ostatnio niezwykle głośno. Wszystko oczywiście w związku z falą uchodźców napływających do Europy i zamachami. O Islamie słychać bardzo dużo nie tylko wśród zwykłych mediów, ale także tych bardziej alternatywnych, zajmujących się spiskami, a także zjawiskami niewyjaśnionymi. Wiele osób zwróciło uwagę, że w tej religii mamy wzmianki na temat niezwykle popularnej teorii spiskowej, która mówi o dziwnych, zmiennokształtnych istotach  Reptilianinach, którzy mają znajdować się na Ziemi i potajemnie rządzić światem.

https://www.youtube.com/watch?v=Va1v5UFXzNk

Mowa tutaj o dżinach, którzy w Islamie pełnią  trzecią grupę inteligentnych bytów, którzy zostali stworzeni przez Boga, obok ludzi i Aniołów. Są one istotami powołanymi do życia z ognia bez dymu, a dzięki odpowiednim zaklęciom można sprawić, że spełnią one wszelkie pragnienia. Dżiny mogą być dobre i służyć Bogu albo złe.

Co ciekawe dżiny są  przedstawiane jako łuskowate stwory z ogonami i wielkimi szponami, przypominające połączenie człowieka z jaszczurem. Według teorii spiskowych na Ziemi mają znajdować się ich hybrydy, które powstają poprzez stosunek człowieka z dżinem – Co ciekawe Koran potwierdza, że Dżiny mogą mieć dzieci z ludźmi i stają się one niezwykle podatne na zło. Księga Islamu twierdzi także, że nakłaniają one ludzi do niegodziwości i obiecują bogactwo.

To również ma odnosić się do teorii spiskowej  w której  Reptilianie obiecują ludziom ogromne pieniądze i sławę w zamian za wypełnienie ich nakazów jak to dzieje się w przypadku wielu gwiazd muzyki, filmu, czy polityków. Co sądzicie o tej teorii spiskowej? Uważacie, że może być prawdziwa?

 

 

 

administrator

Next Post

Papież Franciszek zmuszany do abdykacji? Spełnia się przerażająca przepowiednia Ojca Świętego? Zobaczcie nagranie

nie Mar 5 , 2017
Papież Franciszek to z pewnością jeden z najbardziej kontrowersyjnych Papieży ostatnich lat –  wszystko dlatego że popiera go praktycznie taka sama ilość osób jak i całkowicie się mu sprzeciwia. Jego zwolennicy twierdzą, że jest to Papież wspaniały, bowiem jest zarówno tolerancyjny jak i niezwykle ciepły. Przeciwnicy Papieża Franciszka mają o […]