Papież Franciszek zmuszany do abdykacji? Spełnia się przerażająca przepowiednia Ojca Świętego? Zobaczcie nagranie

Papież Franciszek to z pewnością jeden z najbardziej kontrowersyjnych Papieży ostatnich lat –  wszystko dlatego że popiera go praktycznie taka sama ilość osób jak i całkowicie się mu sprzeciwia. Jego zwolennicy twierdzą, że jest to Papież wspaniały, bowiem jest zarówno tolerancyjny jak i niezwykle ciepły. Przeciwnicy Papieża Franciszka mają o nim jednak zupełnie inne zdanie i uważają, że jest On zbyt miękki i na zbyt wiele pozwala, a niektórzy twierdzą nawet, że jest On zagrożeniem dla Kościoła, łącząc go z samym antychrystem.

Ile w tym prawdy? To jak zwykle pozostaje w kwestii osobistych przekonań, jednak okazuje się, że nie tylko część wiernych ma negatywne zdanie o Franciszku, ale nawet kardynałowie. Jak informuje brytyjski dziennik The Times dwunastu kardynałów, dzięki którym Franciszek został Papieżem usilnie  starało się go przekonać, by skończył On ze swoimi rzekomo nie katolickimi działaniami, jednak bezskutecznie.

W związku z tym kardynałowie zdecydowali, że zrobią wszystko aby  Franciszek sam zrezygnował ze swojej funkcji, bo według nich jeśli dalej pozostanie On Papieżem może doprowadzić nawet do rozłamu Kościoła.

Wiele osób łączy całe zamieszenie z tajemniczą przepowiednią Papieża Franciszka która być może zaczyna się sprawdzać, a  którą  Papież wygłosił w 2014 roku i twierdził, że będzie On rządził jeszcze tylko jakieś 2-3 lata, a potem czeka go już droga do domu Ojca… Jeśli bardziej interesuje Was ten temat zapraszamy do zapoznania się z artykułem o 10 szokujących przepowiedniach na rok 2017…

Co sądzicie o całym zamieszaniu? Myślicie, że Franciszek faktycznie abdykuje? Myślicie, że wyszłoby to na dobre Kościołowi, czy raczej wręcz przeciwnie?

 

Author: administrator

Share This Post On