Justin Bieber przemienił się w człowieka jaszczura na oczach fanów?

Gwiazdy od lat kojarzą nam się z  bogactwem, niezwykłością i pięknem. Tymczasem według teorii spiskowych wiele z nich ma ukrywać przed fanami mroczną tajemnicę, której nikt by się nigdy nie spodziewał. Jedną z takich osób jest Justin Bieber, który według fanów podczas ich spotkania na lotnisku w Australii miał przemienić się w człowieka jaszczura, czyli reptilianina. (Aby dowiedzieć się więcej kliknij w filmik poniżej)

Informacja praktycznie od razu obiegła cały Internet, a wielu sympatyków Biebera którzy byli na spotkaniu  faktycznie na portalach społecznościowych przyznaje, że na chwilę piosenkarz przybrał formę  monstrum pokrytego łuskami.

News został także opublikowany przez jeden z bardziej znanych zagranicznych serwisów, ale dość szybko został usunięty, co jeszcze bardziej skłoniło wiele osób do myślenia, że być może gwiazdor naprawdę na lotnisku ujawnił swoją prawdziwą postać, a media tradycyjne próbują ukryć sytuację.

Przypomnijmy, że według teorii spiskowych Reptilianie mają być w  dużej części hybrydami ludzi i rasy  obcych i mają obsadzać najbardziej prestiżowe stanowiska na świecie: prezydentów, polityków czy wiele gwiazd muzyki i filmów, dzięki czemu próbują przejąć władzę na świecie i wprowadzić Nowy Porządek Świata, który połączy wszystkie państwa i religie w jedno i sprawi, że ludzie na zawsze utracą wolność.

A, Wy co sądzicie o zamieszaniu z Justinem Bieberem? Czy wierzycie, że jego fani mówią prawdę i wokalistka naprawdę przemienił się w człowieka jaszczura?My ze swojej strony jak zwykle radzimy podchodzić do tematu Reptilian z dystansem.

Author: administrator

Share This Post On