Czy schizofrenia pozwala widzieć duchy? Schizofrenia, a jasnowidzenie!

Schizofrenia jest ciężką chorobą, która objawia się  w różnoraki sposób u różnych ludzi. Co ciekawe na to zaburzenie chorują zazwyczaj młode osoby – szczególnie mężczyźni od 18 do 35 roku życia. Jej objawy sprawiają, iż chory doświadcza rozmaitych wizji – widzi i słyszy często przerażające rzeczy, głosy i sytuacje. Może też mieć wrażenie, że jest obserwowany, że ktoś chce zrobić mu krzywdę. (Aby dowiedzieć się więcej kliknij w filmik poniżej)

Co ciekawe wiele osób twierdzi, że choroba ta może mieć powiązania ze zdolnościami parapsychicznymi jak np. umiejętnościami jasnowidzenia, czy mediumizmu, czyli widzenia duchów. Wynika to z faktu, że człowiek cierpiący na schizofrenie może przestawiać się na niedostępne zwyczajnym ludziom fale dzięki czemu widzi i doświadcza świat dużo wyraźniej. I choć oczywiście nie każdy musi w takie rzeczy wierzyć to warto zwrócić uwagę, że pomiędzy schizofrenią a zdolnościami paranormalnymi różnica nie jest aż tak ogromna.

Przede wszystkim dlatego, że zarówno ludzie z początkami schizofrenii jak i jasnowidze często otrzymują swoją chorobę, czy dar po doświadczeniach traumatycznych i niezwykle trudnych wydarzeniach, w których przeszli coś, co na zawsze ich zmieniło.

Po drugie czasami osoby obdarzone darem jak i przede wszystkim schizofrenicy nie kontrolują swoich wizji – czy to jeśli chodzi o obrazy, czy głosy przez co męczą się z nimi i nie potrafią się od nich uwolnić. Z czasem wydaje im się, że żyją w jakimś innym świecie – jakby ktoś przeniósł ich do innego wymiaru.

Może to prowadzić do silnej depresji, strachu przed brakiem uwolnienia z tego wymiaru jak i późniejszych prób odebrania sobie życia. Pozostaje tylko pytanie: W jaki sposób rozpoznać medium czy jasnowidza od osoby chorej, która po prostu cierpi? Najprościej sprawdzić, czy wizje danej osoby mają swoje odniesienie w rzeczywistości. Jeśli widzi duchy zapytajmy się kogo doświadcza, jak ta osoba wygląda jak się nazywa i poszukajmy, że czy ktoś taki np. nie umarł w naszym mieszkaniu. Jeśli posiada wizje przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości sprawdźmy czy faktycznie się one sprawdzają.

administrator

Next Post

Sfotografowano ducha Abrahama Lincolna? Prezydent nawiedza Biały Dom?

czw Mar 9 , 2017
Abraham Lincoln był szesnastym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Na temat jego życia powstało wiele teorii spiskowych, które później zapoczątkowały powstanie filmów, które omawiały jego postać   w dość oryginalny sposób jako np. pogromcy wampirów. Lincoln do tej pory jest niezwykle ceniony ze względu na swoją nienawiść do niewolnictwa przez którą […]