Dementorzy istnieją? Wykonano zagadkowe zdjęcia…

Dementorzy z książek o Harrym Potterze mieli być istotami które strzegły więzienia dla czarodziejów, czyli Azkabanu. Są to przerażające stwory, które potrafią pozbawić człowieka całej radości i karmię się jego szczęściem. Są nawet wstanie pozbawić człowieka duszy, dzięki specjalnemu pocałunkowi. I choć oczywiście jest to tylko fikcja to być może ma jakieś odniesienie do rzeczywistości…

29 czerwca 2015 roku  w Teksasie ludzie przed centrum handlowym byli świadkami szokującego zdarzenia. Podczas burzy na niebie miał utworzyć się dziwny wir,  w którego środku pojawiła się szokująca istota wyglądająca jak Dementor.

Co ciekawe postać miała wisieć na niebie przez pół godziny,a ludzie widząc ją zachowywali się dość dziwnie. W takiej sytuacji zazwyczaj ludzie powinni uciekać, jednak niektórzy pozostali i zaczęli kłaniać się zagadkowej istocie. Niestety nie wykonano żadnego nagrania rzekomego Dementora, co może budzić podejrzliwość co do prawdziwości zdarzenia.

Zrobiono jedynie kilka zdjęć. Co o nich sądzicie? Czy rzeczywiście na niebie ukazała się tam jakaś paranormalna istota,  a może to po prostu fotomontaż lub efekt spiskowego projektu o nazwie blue beam, który ma podobno tworzyć rozmaite hologramy i przez to zwodzić ludzi? 

 

administrator

Next Post

Kobieta Demon objawiła się na zdjęciu? "Już nigdy nie zasnę"

czw Mar 9 , 2017
Opowieści o nawiedzeniach ludzi przez demony czy duchy często są tematem wielu horrorów. Tymczasem zapominamy, że wiele z nich ma być podobno efektem zdarzeń które miały miejsce w rzeczywistości… Istoty z innych światów mają objawiać się człowiekowi – czasami by się z nim komunikować, a czasami by go nastraszyć. Często […]