Kobieta Demon objawiła się na zdjęciu? „Już nigdy nie zasnę”

Opowieści o nawiedzeniach ludzi przez demony czy duchy często są tematem wielu horrorów. Tymczasem zapominamy, że wiele z nich ma być podobno efektem zdarzeń które miały miejsce w rzeczywistości… Istoty z innych światów mają objawiać się człowiekowi – czasami by się z nim komunikować, a czasami by go nastraszyć.

Często nie wynika to jednak tyle ze złej natury istoty nadnaturalnej, ale z jej samotności, jak ma to miejsce w przypadku duchów, które są skazana na tułaczkę po Ziemi jako niewidzialne byty i zazdroszczą ludziom tego, że dalej żyją i mogą się cieszyć normalnymi rzeczami jak jedzenie, czy kontakt z drugim człowiekiem.

Przerażająca sytuacja z udziałem być może paranormalnej istoty miała miejsce u kobiety z Anglii , która by wypróbować nowy aparat wykonała sobie zdjęcie w lustrze. To co zobaczyła sprawiło, że nie mogła spać po nocach. Za sobą ujrzała twarz przerażającej kobiety, którą określiła imieniem Kobieta demon. Zdjęcie stało się tak popularne, że wiele osób zaczęło kopiować ową kobietę i próbowało udawać, że byt znowu się ukazuje. Czym według Was jest ta postać? Demonem, duchem, a może czymś, zupełnie niezwiązanym ze zjawiskami paranormalnymi? Jakie macie zdanie w tej sprawie?

 

administrator

Next Post

Drzewo na cmentarzu płonie od wewnątrz! Zobaczcie nagranie

pt Mar 10 , 2017
Niesamowite zdarzenia dzieją się co jakiś czas – czasami można je wyjaśnić na drodze naukowej,a czasami wręcz przeciwnie. Do jednego z takich niesamowitych zdarzeń doszło na cmentarzu w Missouri na którym pewnemu mężczyźnie udało się nagrać płonące drzewo. I choć oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, […]