Sfotografowano ducha Abrahama Lincolna? Prezydent nawiedza Biały Dom?

Abraham Lincoln był szesnastym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Na temat jego życia powstało wiele teorii spiskowych, które później zapoczątkowały powstanie filmów, które omawiały jego postać   w dość oryginalny sposób jako np. pogromcy wampirów. Lincoln do tej pory jest niezwykle ceniony ze względu na swoją nienawiść do niewolnictwa przez którą zresztą zginął, bowiem zamordował go zapalony zwolennik tego przerażającego sposobu traktowania człowieka. 

https://www.youtube.com/watch?v=fQ_xeDOX5R4

Co ciekawe nawet po śmierci postać ta budzi olbrzymie kontrowersje m.in. z faktu, iż wiele osób twierdzi, że jego duch nie odszedł z Białego Domu i dalej się tam znajduje. Niektórzy utrzymywali nawet, że go widzieli lub przynajmniej słyszeli jego głos… I choć może to budzić politowanie to odnaleziono bardzo interesujące zdjęcie, które zostało wykonane w 1950 roku podczas przebudowy Białego Domu.

Wyraźnie widać na nim pół przezroczystą postać stojącą blisko trójki mężczyzn. Czy faktycznie może być to duch Abrahama Lincolna, a może to po prostu jakiś błąd kliszy lub duch innej osoby, która kiedyś mieszkała w Białym Domu. Co sądzicie o fotografii?

 

 

administrator

Next Post

Dementorzy istnieją? Wykonano zagadkowe zdjęcia...

czw Mar 9 , 2017
Dementorzy z książek o Harrym Potterze mieli być istotami które strzegły więzienia dla czarodziejów, czyli Azkabanu. Są to przerażające stwory, które potrafią pozbawić człowieka całej radości i karmię się jego szczęściem. Są nawet wstanie pozbawić człowieka duszy, dzięki specjalnemu pocałunkowi. I choć oczywiście jest to tylko fikcja to być może […]