Ćma identyczna jak Donald Trump! Owada nazwano imieniem prezydenta

Mówiąc Donald Trump przed oczami widzimy oczywiście aktualnego prezydenta USA. Okazuje się jednak, że może się to zmienić. Teraz mówiąc Donald Trump przed oczami zobaczymy ćmę! Wszystko dzięki biologowi Vazrickowi Nazari, który odkrył nowy gatunek ćmy o rozpiętości zaledwie  o,4 cala. Owad zamieszkuje niektóre części Meksyku i Kalifornii.
Badacz nadał ćmię imię Neopalpa donaldtrumpi, a wszystko ze względu na jej charakterystyczne żółto-białe łuski na głowie, które przypominają włosy aktualnego prezydenta USA.

Varick Nazari nadał taki imię ćmie nie tylko ze względu na łuski, ale także chciał zwrócić uwagę głowy państwa na problem niszczonych ekosystemów i rzadkich gatunków, których jeśli nie zaczniemy chronić mogą całkowicie wyginąć.  

administrator

Next Post

Duchowny wyznaje: Donald Trump jest opętany przez demona! Sprowadzi na świat wojnę...

pt Mar 10 , 2017
Donald Trump według jednych jest szansą na lepszą Amerykę, a według innych kimś, kto może ją całkowicie zniszczyć. Teraz iracki kaznodzieja twierdzi, że Trump nie jest sam z siebie złym człowiekiem, jednak jego postępowanie podyktowane jest mu przez demona Dżina, czyli istotę która według wierzeń powstała z ognia bez dymu […]