Duchowny wyznaje: Donald Trump jest opętany przez demona! Sprowadzi na świat wojnę…

Donald Trump według jednych jest szansą na lepszą Amerykę, a według innych kimś, kto może ją całkowicie zniszczyć. Teraz iracki kaznodzieja twierdzi, że Trump nie jest sam z siebie złym człowiekiem, jednak jego postępowanie podyktowane jest mu przez demona Dżina, czyli istotę która według wierzeń powstała z ognia bez dymu i w bajkach ukazywana jest jako duszek, który spełnia życzenia. Mężczyzna twierdzi, że to co opętało aktualnego prezydenta USA pochodzi z armii diabła, który zresztą już od dawna znajduje w Ameryce, choć nie tylko bowiem jak wyznaje kaznodzieja te same piekielne istoty opętują ludzi z ISIS.

To właśnie przez nie ta organizacja dokonuje zamachów terrorystycznych, bowiem jest owładnięta siłami nadprzyrodzonymi. Co gorsza, ponieważ Trump też jest pod ich wpływem według słów kaznodzieja może chcieć sprowadzić na świat wojnę, która całkowicie go wyniszczy i sprawi, że znikną wszelkie wartości. Trump ma tylko udawać dobrego człowieka, ale z czasem zacznie się zmieniać i owładnie ludźmi. Imam twierdzi, jednak że jest wstanie mu pomóc i może tego dokonać poprzez egzorcyzmy, dzięki którym zwróci się do Allaha, by ten uleczył Trumpa i wyrzucił z jego ciała demoniczny byt.

Co sądzicie o słowach mężczyzny? Wierzycie, że Donald Trump może być opętany?

administrator

Next Post

Badacz wyznaje: Za 60 dni poznamy prawdę o kosmitach... Ta informacja zmieni nasz świat!

sob Mar 11 , 2017
Badacz UFO Tom DeLonge, który twierdził, że udało mu się spotkać kosmitów blisko tajnej bazy wojskowej wyjawił szokującą wiadomość. Mężczyzna na Międzynarodowym Kongresie UFO stwierdził iż już za 60 dni zostaną ujawnione szokujące informacje na temat kosmitów. Czy wreszcie istnienie obcych stanie się jawne dla wszystkich? Aby dowiedzieć się więcej obejrzyj […]