Tajemnicza gra Niebieski Wieloryb zabija coraz więcej dzieci! Policja apeluje o ostrożność…

Dziwne mody pojawiają się wśród nastolatków co jakiś czas – Niedawno głośno było choćby o zabawie z dziennikiem, który należało zniszczyć. Dopóki pozostaje to, jednak tylko zwykła gra wszystko jest w porządku, gorzej jeśli zabawa zaczyna odbierać życie. Tak właśnie stało się z tajemniczą grą o nazwie Niebieski wieloryb. Więcej informacji w nagraniu poniżej:

Owa rozrywka staje się coraz popularniejsza, a jej zasady polegają na tym, że mistrz gry wymyśla Ci 50 dziwnych zadań – Niektóre z nich mówią o tym, że masz obudzić się o danej godzinie w nocy, inne nakazują całodzienne oglądanie horrorów, a jeszcze inne narysowanie sobie na dłoni wieloryba (za pomocą żyletki). Najgorsze jest ostatnie zadanie które sprawia, że nastolatek ma odebrać sobie życie. 

Kilka dni temu życie odebrały sobie dzieciaki z Rosji, które skoczyły z wieżowca, a już media informują o śmierci dziewczynki, która celowo weszła pod pociąg. Coraz więcej poszlak wskazuje, że za tymi śmierciami stoi owy Niebieski wieloryb.

Policja apeluje o sprawdzanie czym zajmują się nasze dzieci i twierdzi, że zabawa jest dziełem jakiegoś psychopaty, który bardzo dobrze przemyślał jej zasady – od początkujących lekkich i niezbyt wymagających zadań, które mają zachęcić daną osobę do dalszej zabawy, a jednocześnie zrobić jej coś w rodzaju prania mózgu przez ciągłe oglądanie horrorów, czy brak snu dzięki czemu na końcu przy 50 zadaniu człowiek może zgodzić się na niemal wszystko.

Co sądzicie o całym zamieszaniu z grą Niebieski Wieloryb?

 

 

 

administrator

Next Post

Ćma identyczna jak Donald Trump! Owada nazwano imieniem prezydenta

pt Mar 10 , 2017
Mówiąc Donald Trump przed oczami widzimy oczywiście aktualnego prezydenta USA. Okazuje się jednak, że może się to zmienić. Teraz mówiąc Donald Trump przed oczami zobaczymy ćmę! Wszystko dzięki biologowi Vazrickowi Nazari, który odkrył nowy gatunek ćmy o rozpiętości zaledwie  o,4 cala. Owad zamieszkuje niektóre części Meksyku i Kalifornii. Badacz nadał ćmię […]