Badacz wyznaje: Za 60 dni poznamy prawdę o kosmitach… Ta informacja zmieni nasz świat!

Badacz UFO Tom DeLonge, który twierdził, że udało mu się spotkać kosmitów blisko tajnej bazy wojskowej wyjawił szokującą wiadomość. Mężczyzna na Międzynarodowym Kongresie UFO stwierdził iż już za 60 dni zostaną ujawnione szokujące informacje na temat kosmitów. Czy wreszcie istnienie obcych stanie się jawne dla wszystkich? Aby dowiedzieć się więcej obejrzyj nagranie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=cimGFppQ5ss&lc=z13phvfogp3ntbecx23jxx2p1uzrtryfy

Kto wie, jednak oczywiście wiele osób traktuje jego słowa jak zwykłe bzdury – warto jednak wspomnieć, iż badacz brał udział w tajemnym eksperymencie, którego szczegóły zostały opisane w mailach ujawnionych przez WikiLeaks, które zostały wysyłane przez menadżera kampanii prezydenckiej Hilary Clinton. Co ciekawe te same maile opowiadały o tajemniczym i przerażającym rytuale Spirit Cooking z udziałem krwi i węży, w którym uczestniczyć miał szef sztabu Clinton jak i jego brat. 

Mężczyzna wyznał: „Wiem o bardzo wielu sprawach o których mówić jeszcze nie mogę, ale jestem w pełni przekonany, że coś wielkiego zostanie ogłoszone w ciągu najbliższych 60 dni.Spędziłem 20 lat  na badaniach – próbując rozumieć to wszystko tak samo jak Wy”

Tom stwierdził także iż aktualnie pracuje nad niezwykle ważnymi rzeczami i ma kontakt z ludźmi, którzy posiadają rozległą wiedzę na temat UFO. W swoim przemówieniu badacz wspomniał o wszelkich tajemniczych wypadkach, w których na Ziemi pojawiły się statki kosmitów w tym o Roswell, czy Antarktydzie, na której pilot Richard Byrda miał spotkać bardzo dziwne jasnowłose istoty, które ostrzegły go przed wykorzystaniem broni jądrowej przez ludzi. Pilot twierdził, że pokazali mu nawet latający talerz, w którym było mnóstwo symboli przypominających swastykę

Co sądzicie o słowach badacza? Czy faktycznie już za 60 dni dowiemy się oficjalnie iż kosmici istnieją? 

 

 

administrator

Next Post

Na cmentarzysku odkryto czaszkę diabła? Prawda o demonach zaczyna wychodzić na jaw...?

sob Mar 11 , 2017
Wydaje nam się, że wiemy już wszystko o Planecie na której żyjemy – że teraz powinnyśmy zająć się jedynie poznawaniem kosmosu. Niestety nie jest to prawda,a  tajemnice które cały czas są odkrywane na Ziemi zaczynają niektórych przerażać… (Aby zobaczyć zdjęcia i poznać więcej szczegółów  kliknij w filmik poniżej) W 1800 […]