Duch huśta się na huśtawce? Szokujące nagranie…

Duchy są bohaterami setek filmów, książek, czy gier. Czasami są przedstawione jako demoniczne siły, które chcą uśmiercić człowieka lub przynajmniej wyrzucić go z domu,a  czasami jako dobre i współczujące istoty jak ma to miejsce np. w popularnej bajce Casper Przyjazny Duszek. Wiele osób jednak utrzymuje, że te istoty nie ukazują się wyłącznie w filmach czy bajkach, ale można je spotkać w rzeczywistości – nawet w najmniej oczekiwanym momencie.

Właśnie taki moment spotkał ojca który bawił się ze swoją córką na placu zabaw w Warwick. W pewnej chwili dziewczynka zauważyła, że huśtawka porusza się sama i w to naprawdę szybkim tempie – pomimo faktu, iż nie było w tym czasie wiatru. Kiedy ojciec zauważył całą sytuację szybko zabrał córeczkę i skryli się w samochodzie. Na dowód przedstawili nagranie na którym faktycznie widać, jakby ktoś niewidzialny bawił się na huśtawce.  Czy może być to duch jakiegoś dziecka?

Warto wspomnieć, że według wielu teorii duchy często na początku nie zdają sobie sprawy, że nie są już ludźmi i zachowują się zupełnie normalnie wykonując codzienne czynności np. próbują sprzątać mieszkanie lub właśnie idą się bawić na ulubiony  plac zabaw. 

administrator

Next Post

Dziewczynka twierdzi, że jest opętana przez gobliny! Zobaczcie nagranie egzorcyzmu...

nie Mar 12 , 2017
Niezwykłe istoty pojawiają się w wierzeniach praktycznie każdej religii. Czasami mogą to być olbrzymy, czasami syreny, a czasami gobliny. Dziewczynka z Filipin twierdzi, że jest atakowana przez Duwendes, które utożsamiane są z goblinami. Duwendes mają czasami znajdować się w domach czy garażach i kochają psocić i bawić się kosztem ludzi. Uwielbiają także […]