Dziewczynka twierdzi, że jest opętana przez gobliny! Zobaczcie nagranie egzorcyzmu…

Niezwykłe istoty pojawiają się w wierzeniach praktycznie każdej religii. Czasami mogą to być olbrzymy, czasami syreny, a czasami gobliny. Dziewczynka z Filipin twierdzi, że jest atakowana przez Duwendes, które utożsamiane są z goblinami. Duwendes mają czasami znajdować się w domach czy garażach i kochają psocić i bawić się kosztem ludzi. Uwielbiają także kraść przedmioty i patrzeć jak człowiek poszukuje ich całymi dniami bez skutku.

Ludzie którzy wierzą w te istoty twierdzą nawet, że masa dzieci która znika w dziwnych okolicznościach pada ofiarami goblinów z powodu tego iż dzieciaki za bardzo musiały zbliżyć się do ich gniazda, które mają najczęściej znajdować się w skale, jaskini lub w drzewie. Teraz dziewczyna z Filipin twierdzi, że musiała zrobić coś bardzo złego goblinom, bo chcą one wziąć w posiadanie jej duszę.

W sieci pojawiło się nawet nagranie na którym dziewczyna krzyczy, bowiem jest poddawana specjalnym egzorcyzmom, które mają wypędzić z niej Duwendes. Ciężko stwierdzić na ile jej zachowanie jest symulowane, a na ile naprawdę jest opętana przez nadprzyrodzone istoty. A, Wy co o tym sądzicie?

https://www.youtube.com/watch?v=GeXwVWOcahw

administrator

Next Post

Proroctwo Nostradamusa wypełnia się? Krew, kometa i koniec świata. Zobaczcie szokujące nagranie

nie Mar 12 , 2017
Nostradamus przez wielu nazywany jest największym jasnowidzem jaki kiedykolwiek istniał na świecie. Niektórzy twierdzą, że mężczyzna przewidział takie wydarzenia jak choćby najazd Islamu na Europę, zamach na WTC 11 września, a nawet wygraną Donalda Trumpa w wyborach. To jednak nie koniec jego przepowiedni! Mężczyzna poświęcił też dużą ich część na […]