Dziewczynka twierdzi, że jest opętana przez gobliny! Zobaczcie nagranie egzorcyzmu…

Niezwykłe istoty pojawiają się w wierzeniach praktycznie każdej religii. Czasami mogą to być olbrzymy, czasami syreny, a czasami gobliny. Dziewczynka z Filipin twierdzi, że jest atakowana przez Duwendes, które utożsamiane są z goblinami. Duwendes mają czasami znajdować się w domach czy garażach i kochają psocić i bawić się kosztem ludzi. Uwielbiają także kraść przedmioty i patrzeć jak człowiek poszukuje ich całymi dniami bez skutku.

Ludzie którzy wierzą w te istoty twierdzą nawet, że masa dzieci która znika w dziwnych okolicznościach pada ofiarami goblinów z powodu tego iż dzieciaki za bardzo musiały zbliżyć się do ich gniazda, które mają najczęściej znajdować się w skale, jaskini lub w drzewie. Teraz dziewczyna z Filipin twierdzi, że musiała zrobić coś bardzo złego goblinom, bo chcą one wziąć w posiadanie jej duszę.

W sieci pojawiło się nawet nagranie na którym dziewczyna krzyczy, bowiem jest poddawana specjalnym egzorcyzmom, które mają wypędzić z niej Duwendes. Ciężko stwierdzić na ile jej zachowanie jest symulowane, a na ile naprawdę jest opętana przez nadprzyrodzone istoty. A, Wy co o tym sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On