Czy kosmici to Upadłe Anioły? Demony, a obcy

Zauważyliśmy że w sieci coraz popularniejsza staje się teoria jakoby kosmici byli tak naprawdę Upadłymi Aniołami, którzy w pewnej chwili odwrócili się od Boga i postanowili iść za diabłem. Jest to dość ciekawa idea, która zyskuje coraz więcej zwolenników szczególnie w kręgach chrześcijan, którzy twierdzą, że temat UFO i obcych ma nas odciągnąć od Boga. Aby poznać więcej szczegółów obejrzyj nagranie poniżej:

Ma to być misterny plan, który wymyślił Lucyfer, chcąc sprawić,że coraz więcej ludzi twierdzi, że Jezus nie był tak naprawdę Synem Bożym, ale kosmitom, który wyłącznie nazwał się Bogiem. Plan ten sprawił także, że ludzie przestali patrzeć na Biblię jako boski przekaz, ale w jej fragmentach doszukują się działań obcych jak w przypadku Gwiazdy Betlejemskiej, która według niektórych teorii miałaby być UFO. Ludzie przez pomysł demonów zaczęli także interpretować objawienia jako działania kosmitów, co ma być kolejnym zwiedzeniem i zniszczeniem w ludziach wiary w Boga i jego dobroć.

Inne teorie głoszą znowu, że przekazy o kosmitach to bzdura wymyślona przez sektę Illuminatu, która jest kierowane przez demony  i dąży do przejęcia władzy na świecie. Wszelkie więc nagrania ukazujące UFO, czy dziwne zjawiska na niebie są więc efektem ich działań, a konkretnie idei blue beam, która tworzy iluzje i przez to zwodzi ludzkość, a także straszy przez co łatwiej jest ją kontrolować.

Teorii na ten temat kłamstw Illuminati jest, jednak jeszcze więcej.Jedna z nich głosi np. że obcy z innych Planet po prostu nie mogą istnieć ponieważ Ziemia jest pokryta dziwną barierą stworzoną z krzemu, która sprawia, że nikt nie może się tu dostać.

Są nawet i takie osoby, które uważają, że cała  konstrukcja kosmosu którą przedstawiające naukowcy jest dziełem Illuminati, bowiem tak naprawdę to nie Słońce znajduje się w centrum układu Słonecznego, ale Ziemia, ponieważ to ją Bóg pobłogosławił jako miejsce życie. Ta teoria również ma potwierdzać, że kosmici są demonami, ponieważ Bóg stworzył tylko jeden błogosławiony gatunek.

 

Author: administrator

Share This Post On