Maszyna Czasu jest w posiadaniu Watykanu i CIA? Badacz ujawnia szokującą prawdę!

Po niedawnym ujawnieniu informacji przez WikiLeaks o fakcie, iż CIA podsłuchuje ludzi przez smartfony i telewizory przychodzi czas na kolejny szok. Znany badacz spisków Alfred Lambremont Webre, który od lat walczy z działalnością urządzenia HARP, dzięki któremu można wpływać na człowieka wyznał iż nie jest to koniec informacji, które wyciekną z WikiLeaks. (Aby dowiedzieć się więcej kliknij w filmik poniżej)

Mężczyzna jest przekonany, że podsłuchiwanie nas przez telewizory to dopiero początek i niedługo pojawią się informacje o legendarnej machinie czasu. Zdaniem badacza zarówno Watykan jak i CIA mają dostęp do urządzenia, dzięki któremu można przenosić się w czasie. Mężczyzna twierdzi, że CIA korzysta z owego przyrządu, aby poznawać tajemnice polityczne, w tym wyniki wyborów na prezydentów, by wiedzieć do kogo należy się zbliżyć, by w przyszłości móc nim manipulować.

 To samo urządzenie mają wykorzystywać także tajne zgromadzenia, które by przejąć władzę nad światem próbują poznać wszelkie tajemnice przyszłości. Jeśli wnioski Alfreda są prawdziwe oznaczałoby to, że tak naprawdę jesteśmy zamknięci w klatce w której  nie mamy żadnej władzy i wolności, bo ktoś zawsze będzie znał nasze przyszłe posunięcia i będzie wstanie zrobić nam krzywdę.

A, Wy co sądzicie o słowach badacza? Czy faktycznie niedługo wycieknie też informacja o machinie czasu?Jakie były Wasze przemyślenia po ujawnieniu informacji o tym, że jesteśmy podsłuchiwani przez telewizory?

 

 

administrator

Next Post

Egzorcysta przeniósł się w czasie na Ukrzyżowanie Jezusa? Na dowód pokazał zdjęcia Chrystusa...

pon Mar 13 , 2017
Gdy zastanawiamy się nad machiną czasu w pierwszej kolejności większość z nas pomyśli o niezwykłości poznania świata przyszłości, w tym urządzeń, znanych z filmów które z pewnością pojawią się za jakiś czas. Tymczasem nie brakuje i ludzi, którzy uważają, że o wiele bardziej niesamowite byłyby podróże w przeszłość i przez […]