Demoniczny ptak ukazuje się coraz częściej? Zobaczcie szokujące zdjęcia

Thunderbird w wierzeniach tubylców jest legendarną istotą  objawiającą się jako ogromny ptak i będącą boskim posłańcem. Jego imię bierze się z faktu, iż ptak został zabity przez uderzenie pioruna i stał się duchem. I choć jego opis brzmi jak ze zwykłej legendy to coraz więcej osób uważa, że spotkało ten byt w rzeczywistości, a nawet go zabiło! By obejrzeć wszystkie zdjęcia tej istoty kliknij w nagranie poniżej:

W 1890 roku grupa mężczyzn twierdziła, że spotkała i zabiła wielkiego ptaka o rozpiętości skrzydeł ponad 4,5 metra i o głowie przypominającej aligatora. Co ciekawe mężczyźni przedstawili nawet zdjęcie na dowód swojej historii…

Warto także wspomnieć, że nie jest to jedyna historia spotkania z demonicznym ptakiem, jak go niektórzy nazywają. Na początku lutego grupa dziewczyn z Alaski twierdziła, że ujrzała na niebie olbrzymiego ptaka wyglądającego jak mały samolot. Początkowo nikt im nie wierzył, jednak gdy pokazały zdjęcie spora grupa osób zaczęła być przekonana, że ich historia jest prawdziwa. Co ciekawe owych zdjęć ze spotkania z tą istotą jest w sieci naprawdę sporo – Oczywiście nie można nie brać pod uwagę, że mogą być one stworzone za pomocą programu komputerowego, jednak kto wie jaka jest prawda.

A, Wy co sądzicie o demonicznym ptaku? Czy Thunderbird faktycznie istnieje? Myślicie, że może być to nowy gatunek ptaka, który ludzie przez jego niezwykłość określili jako istotę nadprzyrodzoną? A może to faktycznie istota z innych światów?

 

 

 

administrator

Next Post

Prezydent Brazylii ucieka z Pałacu! Wszystko przez duchy

śr Mar 15 , 2017
Wydawać by się mogło, że sprawy paranormalne nie mogą mieć nic wspólnego z takimi poważnymi osobistościami jak biznesmeni, czy nawet prezydenci, a dotyczą raczej normalnych, zwykłych ludzi. Tymczasem jest zupełnie inaczej – Michel Temer, czyli aktualny prezydent Brazylii jest przerażony z powodu rezydencji prezydenckiej Palacio da Alvorada, w której dotąd mieszkał. […]