Nad morzem otworzył się portal! Brama do innych światów?

Do obserwacji różnego rodzaju dziwnych obiektów na niebie dochodzi coraz częściej! Niektórzy twierdzą, że wiąże się to z coraz większą działalnością kosmitów, inni natomiast przychylają się bardziej ku teorii, że weszliśmy w coś co można określić czasem transformacji, a jeszcze inni są przekonani, że są to po prost iluzje, które tworzą tajemne organizacje by nas zwodzić, a fakt iż dochodzi do coraz częstszych paranormalnych zjawisk może świadczyć, że szykują się na coś wielkiego.

Bez różnicy zresztą w którą teorię wierzymy warto przyjrzeć się bardzo interesującym zdjęciom, jakie wykonali duńscy rybacy nad morzem, a które naprawdę mogą szokować…

Nad wodą unosił się dziwny obiekt w kształcie rombu, który po jakimś czasie zaczął wnikać w chmury. Większość osób określa go jako kolejny portal, dzięki któremu obcy przedostają się na Ziemię, jednak nie brakuje też przemyśleń, że może być to po prostu hologram stworzony zgodnie z programem ogłupiania ludzkości o nazwie blue beam.

Jaka jest prawda? Na to pytanie ciężko znaleźć odpowiedź – zwłaszcza, że może być to też efekt programu komputerowego. A, Wy co sądzicie o tym dziwnym zjawisku na niebie? UFO, portal, hologram, a może czysta mistyfikacja?

 

Author: administrator

Share This Post On