Prezydent Brazylii ucieka z Pałacu! Wszystko przez duchy

Wydawać by się mogło, że sprawy paranormalne nie mogą mieć nic wspólnego z takimi poważnymi osobistościami jak biznesmeni, czy nawet prezydenci, a dotyczą raczej normalnych, zwykłych ludzi. Tymczasem jest zupełnie inaczej – Michel Temer, czyli aktualny prezydent Brazylii jest przerażony z powodu rezydencji prezydenckiej Palacio da Alvorada, w której dotąd mieszkał.

Okazuje się bowiem, że mężczyzna w wywiadzie dla magazynu Veja stwierdził, że jest ona nawiedzona, gdyż panuje w niej niezwykle depresyjna energia i ma się wrażenie jakby ktoś stale Cię obserwował. Polityk wyznał nawet, że sprowadził do rezydencji egzorcystę, który miał wypędzić stamtąd złe siły, jedna niewiele to pomogło.

Teraz prezydent Brazylii postanowił wyprowadzić się z Pałacu, bowiem nie jest wstanie dłużej wytrzymać zła, którym nasiąknięte jest to miejsce. Co ciekawe była pani prezydent Brazylii Dilma Rousseff też przyznawała, że nie czuje się dobrze w tym pałacu, a co gorsza czasami słyszała tam dziwne dźwięki niewiadomego pochodzenia. Co sądzicie o historii prezydenta? Czy uważacie, że  Palacio da Alvorada naprawdę może być nawiedzone przez duchy lub inne nadnaturalne siły?

administrator

Next Post

Przerażające eksperymenty grupy Bilderberg! Pobierają krew i podają ją sobie by zyskać młodość?

śr Mar 15 , 2017
Wampiry dziś kojarzą nam się jedynie z filmami dla młodzieży lub ewentualnie lekko przerażającymi nastolatkami, którzy uważają, że są nieśmiertelni. Tymczasem zapominamy, że jeszcze nie dawno masa osób uważała, że ludzie którzy zginęli w specyficznych okolicznościach mogli powrócić po śmierci  w postaci demona żywiącego się krwią. Czy jednak te wierzenia […]