Na Marsie znajdują się piramidy? Szokujące zdjęcia…Co ukrywa przed nami NASA?

Od lat wiele osób doszukuje się dziwnych powiązań między piramidami, a kosmitami. Co więcej są nawet teorie, że to obcy zbudowali piramidy i to Oni są bogami wielu religii , których wyznawcy gdy obcy pojawili się na Ziemi wzięli za istoty nadprzyrodzone. Czy jest to prawda? Aby obejrzeć zdjęcia kliknij w nagranie poniżej:

Tego pewnie długo się jeszcze nie dowiemy, jednak warto przyjrzeć się zagadkowym zdjęciom, które zostały wykonane na Marsie i przedstawiają, coś co bez wątpienia wygląda jak piramida.Czy będzie to przełomem w poznaniu faktu iż rzeczywiście jesteśmy oszukiwani?

Gdy fotografie pojawiły się w sieci od razu wzbudziły niemałe kontrowersje. Jedni uważają, że jeszcze raz doświadczyliśmy prawdy, iż NASA nas oszukuje, a na Marsie może istnieć życie, podczas gdy inni biorą to bardziej za efekt doszukiwania się czegoś, czego po prostu nie ma. Z pewnością żadna ze stron nie odejdzie od swojej tezy, jednak warto się zastanowić, co oznaczałoby dla świata gdyby na Marsie naprawdę znajdowały się piramidy – Czyżby faktycznie był to dowód, że piramidy nie są tylko zwykłymi budowlami, ale czymś co ma dużo głębsze znaczenie.

Niektóre teorie sugerują, że Piramidy zostały stworzone jako projektory energii i można z nich pobierać niewiarygodną siłę. A Wy co sądzicie o zdjęciach? Czy według Was mogą one świadczyć, że na Marsie rzeczywiście znajdują się piramidy, a być może nawet życie?


 

administrator

Next Post

Co naprawdę stało się na Marsie? Tajemnicze dziecko ujawnia prawdę (NAGRANIE)

pt Mar 17 , 2017
Rosyjski chłopak Boris Kipriyanovich mający dziś 20 lat już od najmłodszych lat był niezwykłym dzieckiem! Rodzice twierdzą, że gdy miał 1,5 roku potrafił czytać i miał niesamowitą pamięć, dzięki czemu szybko nauczył się kilku języków.To jednak nie wszystko co wyróżniało chłopaka! Gdy miał on około 7 lat zaczął opowiadać iż dawniej […]