Mężczyzna uchwycił postać chodzącą po wodzie! Zobaczcie nagranie….

Chodzenie po wodzie pojawiało się wśród tekstów religijnych niejednokrotnie. Z Biblii dowiadujemy się, że umiejętność tą objawiał Jezus, ale także Piotr Apostoł. Budda także według zapisów potrafił chodzić po wodzie. I choć zdolność ta wydaje nam się niedostępna dla zwykłego człowieka to zarówno Budda jak i Jezus twierdzili, że sztukę tą da się opanować – choć drogi do osiągnięcia tego daru były według nauczycieli zupełnie inne. Aby zobaczyć materiał i poznać więcej szczegółów kliknij w filmik poniżej:

Według Buddy kluczem do tej mocy jest skupienie i odmienne stany świadomości, natomiast według Jezusa drogą jest wiara.Istota którą wypatrzył pod koniec lipca w Teksasie pewien mężczyzna z pewnością człowiekiem nie była  – choć kto wie! Byt którego spotkał mężczyzna był jasno zielony i bardzo trudno określić jak dokładnie wyglądał. Najciekawsze jest jednak, że poruszał się mając pod sobą wyłącznie jezioro.

Gdy zdjęcie pojawiło się w sieci wiele osób z miejsca stwierdziło, że musi być to jakieś oszustwo, bo fotografia nie jest zbyt dokładna, jednak jej autor przekonuje , że jest to spowodowane faktem, że istota pojawiła się dosłownie na chwilę i przez to wykonał wyłącznie jedno zdjęcie i to w ogromnym pośpiechu.

Nie brakuje też teorii zwolenników zjawisk paranormalnym, że  z pewnością jest to duch. A, Wy co o tym sądzicie? Manipulacja, duch,a może jeszcze coś innego?

 

 

administrator

Next Post

Znalazł 150 tysięcy i umarł kilka dni później! Zginęli też inni! Czy przeklęte pieniądze istnieją?

pt Mar 24 , 2017
Z klątwami i urokami spotykamy się zazwyczaj oglądając wszelkiego rodzaju filmy o magii, jednak warto pamiętać, że jeszcze niedawno wiele osób wierzyło, że czarownice sprowadzają na pola nieurodzaj i przywołują choroby – Dziś także możemy spotkać się z wcale niemałą grupą osób wierzącą  w podobne rzeczy. Czy wiara w klątwy […]