Humanoidalna istota nagrana w Indonezji! Byt wykazał niezwykłe zdolności?

Według wielu teorii różne światy wzajemnie się ze sobą przenikają: To właśnie dlatego czasami przez dosłownie sekundę ujrzymy dziwną postać lub też wypatrzymy na niebie istoty, które dotąd znane były z legend! Ma to dotyczyć także planów astralnych na których mają żyć niektóre duchy, ale także wiele innych niesamowitych stworzeń których istnienia nawet byśmy nie przypuszczali. 

https://www.youtube.com/watch?v=9fjYHYg0VEU

Wydawać by się mogło, jednak że świat astralny nie jest dostępny dla osób na Ziemi, jednak co ciekawe niektóre istoty według opowieści mogą przeniknąć do naszego świata, bowiem tak naprawdę wszystko jest ze sobą połączone – zarówno ludzie jak i światy. Bardzo możliwe, że tym właśnie sposobem grupa mężczyzn w Indonezji,którzy poruszali się na motorach wypatrzyli dziwną postać. Istota pojawiła się praktycznie znikąd, jakby się teleportowała!

Mężczyźni nie byli wstanie jej dogonić, bowiem wbiegła ona w zarośla,nie zostawiając jednak za sobą ani odgłosu roślin ani nie poddając ich zniekształceniu, co znowu może wyglądać jakby się teleportowała.

Co ciekawe całe wydarzenie budzi też sporo nawiązań do plemienia Mante, które według legend miało żyć w tym miejscu,jednak przez pewną sytuację z przeszłości w której zostali przez człowieka wykorzystani postanowili nie pokazywać się ludziom.

Plemię nie istnieje już od dawna, jednak niezwykłe legendy pozostały! Według nich Plemię Mante dalej znajduje się na Ziemi, jednak teraz pod postacią istot astralnych obdarzonych niezwykłymi zdolnościami, które sprawiają, że potrafią  przenosić się z miejsca na miejsce dzięki roślinom, gdy jakiś człowiek będzie o krok od spotkania z nimi. A, Wy co sądzicie o dziwnym wydarzeniu? Uważacie, że to istota astralna, a może twierdzicie, że nie ma to związku ze zjawiskami paranormalnymi?

 

 

administrator

Next Post

Odkryto prawdziwy wizerunek Jezusa? To może zmienić historię... Zobaczcie nagranie!

czw Mar 30 , 2017
Na temat Jezusa powstało bardzo wiele kontrowersji: I choć wydawać by się mogło to najmniej ważne to wiele z nich dotyka kwestii wyglądu zewnętrznego Chrystusa. Z pewnością wiele osób zastanawiało się jak wyglądał Jezus, jednak jak przekonuje brytyjski historyk biblijny prawdę znamy… Obejrzyj krótkie nagranie poniżej, by zobaczyć wizerunki Jezusa przedstawione […]