Adele wyznała prawdę o satanistycznej sekcie Illuminati i Reptilianach? „Ciągła przemiana mnie wyczerpuje”

Adele jest jedną z najbardziej znanych piosenkarek na całym świecie! Artystka ma na koncie trzy albumy, w tym ostatni z 2015 roku zatytułowany 25 na którym znalazł się hit Hello. I choć piosenkarka jest niezwykle chwalona za umiejętności tworzenia pięknych piosenek i wybitny głos to, jednak coraz więcej osób twierdzi, że gwiazda ukrywa mroczną tajemnicę. Aby poznać wszelkie szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

Od dawna o gwiazdach filmu czy muzyki możemy odnaleźć mnóstwo teorii, jakoby należeli oni do sekty Illuminati, która ma dążyć do władania światem. By naznaczyć swoje istnienie i potęgę mają umieszczać w teledyskach czy filmach masońskie symbole takie jak ukrywanie jednego oka co ma symbolizować ich kontrolę i widzenie wszystkiego i wszystkich, a także szachownice, które mają być ucieleśnieniem faktu iż sterują oni ludźmi niczym pionkami. Jest to oczywiście niezwykle kontrowersyjna teoria spiskowa, którą jedni przejmują a inni wręcz przeciwnie.

Coraz popularniejsza staje się także teoria, iż wiele z gwiazd nie tylko jest marionetkami lub członkami Illuminati, ale też ukrywa swoją prawdziwą postać pod płaszczykiem ludzkiej iluzji. Tak naprawdę mają być oni humanoidalnymi stworzeniami łączącymi cechy człowieka z gadzimi znanymi jako Reptilianie i przypominający w dużym stopniu jaszczury. Co więcej kilku fanów, a także reporter z Wielkiej Brytanii którzy poszli po koncercie Adele w Auckland za scenę twierdzą, że piosenkarka stwierdziła, że nie może z nimi za długo przebywać, bo ma problemy z przemianą i ciągła zmiana ciała ją wyczerpuje.

Reporter wyznał nawet, że w pewnej chwili Adele zmieniła się w ogromną gadzią istotę z czarnymi oczami i rogami i stwierdziła, że dopóki nie nauczy się kontrolować swojej iluzji nie będzie mogła koncertować.

Czy ich historia jest prawdziwa? Tego nikt nie wie! Sporo osób stwierdziło natomiast, że jeśli gwiazdy ukrywają swoją jaszczurzą postać przed ludźmi to czemu Adele nie zabiła fanów i reportera, by nie wyjawili światu prawdy. Reporter na ten zarzut odpowiedział faktem iż i tak piosenkarka wie, że nikt im w to nie uwierzy więc sekret Illuminati jest bezpieczny. Co sądzicie o historii reportera i fanów? Wierzycie, że Adele  jest reptilianką i należy do tej sekty?

 

Author: administrator

Share This Post On