Oko Boga ukazało się na niebie? Cud? Ostrzeżenie dla świata? Zobaczcie szokujące nagranie!

Niezwykłe zjawiska pojawiają się na niebie co jakiś czas – czasami ich przyczyną jest przypadek, a czasami… kto wie. Faktem, jest jednak że ludzie od zarania dziejów przyglądali się niebu chcąc odszukać przekazy od wyższych istot lub nawet przepowiedzieć przyszłość.

Niektórzy wierzą nawet, że każdy z nas podlega pod siłę rozmaitych ciał niebieskich i z chwilą swoich narodzin w mniejszym lub większym stopniu ma już zaplanowany przyszły los. Nie każdy się  z tym zgadza, jednak zwolenników tej teorii jest naprawdę sporo. Niebo ma otwierać przed nami wskazówki do duchowego świata i odkrywać prawdę:

Wiele osób twierdzi, że tak właśnie stało się 30 marca w Rosji, gdzie na niebie ukazał się bardzo dziwny kształt, przypominający oko. Zwolennicy religii łączą to z ukazaniem się znaków od Boga, który pokazuje, że na nas patrzy i Widzi nasze przewinienia.

Inni uważają raczej, że jest to kolejna część wielkiego spisku zmierzającego do przejęcia władzy na świecie, którą wcielają w życie Illuminati, których symbolem ma być właśnie oko, które widzimy choćby na amerykańskim dolarze. W ramach projektu blue beam wyświetlają oni ludziom przerażające iluzje, które mają sprawić, że będą się oni bali i łatwiej będzie ich kontrolować.

Oczywiście nie można też nie wspomnieć o masie sceptyków, którzy sądzą, że nie ma w tym nic paranormalnego, ani niezwykłego. A, Wy sądzicie o tym wszystkim? Objawienie, znak od Boga, iluzja, a może po prostu przypadek?

 

administrator

Next Post

Poznał prawdę o kosmitach i zaginął! W pokoju odnaleziono satanistyczne symbole. Czy został porwany? (Nagranie)

pt Kwi 7 , 2017
Na temat znikania ludzi, którzy dzięki niezwykłej wiedzy jaką posiadali mogli zmienić świat powstało już wiele teorii. Wiele osób sądzi, że specjalnie są oni zabijani przez rządy lub różne organizacje, które nie chcą pozwolić byśmy  odkryli  szokującą prawdę. W tym przypadku mowa o studencie Bruno Borgesie z Brazylii, który zaginął, […]