Oko Boga ukazało się na niebie? Cud? Ostrzeżenie dla świata? Zobaczcie szokujące nagranie!

Niezwykłe zjawiska pojawiają się na niebie co jakiś czas – czasami ich przyczyną jest przypadek, a czasami… kto wie. Faktem, jest jednak że ludzie od zarania dziejów przyglądali się niebu chcąc odszukać przekazy od wyższych istot lub nawet przepowiedzieć przyszłość.

Niektórzy wierzą nawet, że każdy z nas podlega pod siłę rozmaitych ciał niebieskich i z chwilą swoich narodzin w mniejszym lub większym stopniu ma już zaplanowany przyszły los. Nie każdy się  z tym zgadza, jednak zwolenników tej teorii jest naprawdę sporo. Niebo ma otwierać przed nami wskazówki do duchowego świata i odkrywać prawdę:

Wiele osób twierdzi, że tak właśnie stało się 30 marca w Rosji, gdzie na niebie ukazał się bardzo dziwny kształt, przypominający oko. Zwolennicy religii łączą to z ukazaniem się znaków od Boga, który pokazuje, że na nas patrzy i Widzi nasze przewinienia.

Inni uważają raczej, że jest to kolejna część wielkiego spisku zmierzającego do przejęcia władzy na świecie, którą wcielają w życie Illuminati, których symbolem ma być właśnie oko, które widzimy choćby na amerykańskim dolarze. W ramach projektu blue beam wyświetlają oni ludziom przerażające iluzje, które mają sprawić, że będą się oni bali i łatwiej będzie ich kontrolować.

Oczywiście nie można też nie wspomnieć o masie sceptyków, którzy sądzą, że nie ma w tym nic paranormalnego, ani niezwykłego. A, Wy sądzicie o tym wszystkim? Objawienie, znak od Boga, iluzja, a może po prostu przypadek?

 

Author: administrator

Share This Post On