Kosmici skontaktowali się z Ziemią? Pozostawili tajemniczy przedmiot z przekazem dla ludzi… (Wideo)

Tajemnicze przedmioty są obiektem ogromnej fascynacji wielu ludzi którzy od zawsze nadawali im paranormalne znaczenie.Wśród takich przedmiotów można odnaleźć choćby piramidy które według teorii spiskowych zawierają w sobie prawdziwą potęgę którą odkryjemy dopiero kiedyś, ale także np. legendarny już Święty Graal, czyli przedmiot za pomocą którego Jezus pił podczas Ostatniej Wieczerzy, a któremu przypisywane jest wiele niezwykłych właściwości jak obdarzanie nieśmiertelnością każdego kto z niego wypije. Obejrzyj nagranie poniżej i poznaj wszelkie szczegóły!

Innym z tajemniczych i być może paranormalnych przedmiotów ma być także kamień który Robert Ridge odnalazł w pobliżu miejsca katastrofy rzekomego UFO, które miało rozbić się w Roswell! Mężczyzna twierdził,że całkiem przypadkiem wziął do ręki owy kamień, który wtedy był bardzo zabrudzony i nie widać było jego niezwykłości – Robert twierdzi,że sam nie wie, czemu podniósł go z ziemi.

Kiedy znalazł się w domu oczyścił kamień i okazało się,że jest on niezwykle gładki i zaokrąglony, a co najważniejsze znajdują się na nim symbole księżycowe, które nie pierwszy raz pojawiają się w sprawach kosmitów.

Co ciekawe taki sam symbol został utworzony w zbożu na wsi Chiseldon w Anglii w 1996 roku. Czy owy symbol może być jakimś przekazem dla nas ludzi od obcych? Czy jest to jakieś  wskazówka, dotycząca przyszłośći? Jak myślicie?

 

 

administrator

Next Post

Jan Paweł II odprawiał egzorcyzm! Opętana kobieta przeklinała Papieża i czołgała się po ziemi, a On...

pon Kwi 10 , 2017
Jan Paweł II przez wielu określany jest jako najwspanialszy Papież czasów współczesnych. Ludzie cenili w nim poczucie humoru, inteligencję, ale też olbrzymią wiarę i wrażliwość. Zazwyczaj więc Karol Wojtyła był przez nas kojarzony jako osoba bardzo łagodna i spokojna, jednak okazuje się, że Ojciec Święty gdy trzeba było potrafił wykazać […]