Kosmici skontaktowali się z Ziemią? Pozostawili tajemniczy przedmiot z przekazem dla ludzi… (Wideo)

Tajemnicze przedmioty są obiektem ogromnej fascynacji wielu ludzi którzy od zawsze nadawali im paranormalne znaczenie.Wśród takich przedmiotów można odnaleźć choćby piramidy które według teorii spiskowych zawierają w sobie prawdziwą potęgę którą odkryjemy dopiero kiedyś, ale także np. legendarny już Święty Graal, czyli przedmiot za pomocą którego Jezus pił podczas Ostatniej Wieczerzy, a któremu przypisywane jest wiele niezwykłych właściwości jak obdarzanie nieśmiertelnością każdego kto z niego wypije. Obejrzyj nagranie poniżej i poznaj wszelkie szczegóły!

Innym z tajemniczych i być może paranormalnych przedmiotów ma być także kamień który Robert Ridge odnalazł w pobliżu miejsca katastrofy rzekomego UFO, które miało rozbić się w Roswell! Mężczyzna twierdził,że całkiem przypadkiem wziął do ręki owy kamień, który wtedy był bardzo zabrudzony i nie widać było jego niezwykłości – Robert twierdzi,że sam nie wie, czemu podniósł go z ziemi.

Kiedy znalazł się w domu oczyścił kamień i okazało się,że jest on niezwykle gładki i zaokrąglony, a co najważniejsze znajdują się na nim symbole księżycowe, które nie pierwszy raz pojawiają się w sprawach kosmitów.

Co ciekawe taki sam symbol został utworzony w zbożu na wsi Chiseldon w Anglii w 1996 roku. Czy owy symbol może być jakimś przekazem dla nas ludzi od obcych? Czy jest to jakieś  wskazówka, dotycząca przyszłośći? Jak myślicie?

 

 

Author: administrator

Share This Post On