Humanoidalna istota przelatuje na tle Księżyca? Co zapowiada jej ukazanie? Zobaczcie nagranie

Jakiś czas temu niezwykle popularna była sprawa dziwnej humanoidalnej istoty, która miała ukazać się w Zambii! Owy byt objawił się w okolicach centrum handlowego i utrzymywał się w powietrzu przez pół godziny, czym jednych wprawił w strach, a innych zachwyt. Sytuacja ta choć zszokowała wielu i przekonała do istnienia zjawisk paranormalnych to miała także wielu sceptyków. Aby zobaczyć materiał kliknij w nagranie poniżej:


Przede wszystkim podejrzliwość wzbudzał brak nagrania, gdyż istota miała wisieć w powietrzu długi czas, więc nie sposób nie zrozumieć dlaczego ktoś nie wykonał choć krótkiego filmu.Wiarygodności nie dodawał też fakt, że byt dziwnie przypominał Dementora z filmów o Harrym Potterze.

Największym jednak gwoździem do trumny dla sympatyków niezwykłości całego zajścia były zdjęcia, które wyraźnie pokazywały latawce wręcz identyczne jak byty z Zambii.

Co jednak najciekawsze to nie koniec historii, bowiem kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia, które ukazują bardzo podobny obiekt przelatujący na tle Księżyca. Czym owa postać jest? Niektórzy łączą to z kosmitami, którzy coraz częściej mają się ukazywać ludziom, co ma świadczyć, że zbliża się coś niezwykle ważnego. Inni patrząc na wydarzenia z Zambii biorą to jednak za kolejną sprytną mistyfikację. A, Wy co sądzicie o całym zajściu? Czy może mieć to jakiś związek z kosmitami?

 

Author: administrator

Share This Post On