10 szokujących przepowiedni na 13 maja 2017! 100 lat od objawień w Fatimie!

13 maja od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej popularny. To dokładnie tego dnia 100 lat temu miała się ukazać Maryja trójce dzieci i przekazać im trzy niezwykłe tajemnice dla świata i ludzi. Pierwsza z nich dotyczyła wizji piekła. Dzieci widziały ogromne morze wypełnione ogniem. W płomieniach widać było dusze, mające ludzką postać, które krzyczały z bólu i błagały o pomoc. (Aby  dowiedzieć się więcej kliknij w filmik poniżej)

Wokół nich unosiły się też przerażające demoniczne stwory o twarzach dziwnych i obrzydliwych zwierząt. Druga tajemnica dotyczyła wybuchu II wojny światowej a także niezwykłej roli jaką odegra Rosja. To państwo ma poświęcić się Niepokalanemu Sercu Maryi. Jeśli tak uczyni stanie się ostoją dobra i spokoju, jednak jeśli nie to rozszerzy zło na resztę świata, wywoła także wiele wojen i doprowadzi do prześladowań. Trzecia tajemnica była wyjątkowa, gdyż jej pełna treść mogła  być poznana wyłącznie przez Papieży.

Ta tajemnica dotyczyła Ojca Świętego, który razem z ludźmi wspinał się na stromą górę i umiera zapłakany na skutek strzelających żołnierzy. Wiele osób odnosi tą tajemnicę do zamachu który został przeprowadzony na Janie Pawle II 13 maja 1981 roku przez Ali Ağca. Ostatecznie Papież przeżył, a uratowanie Ojca Świętego przypisuje się często Maryi. W tym roku czeka nas bardzo ważne wydarzenie dla wielu katolików, czyli setna rocznica Objawień w Fatimie, dokładnie 13 maja 2017 roku! Wiele osób sądzi, że tego dnia wydarzy się coś niezwykle ważnego, co całkowicie odmieni świat – Zapraszamy Was do zapoznania się z 10 przepowiedniami i teoriami na temat 13 maja i tego co może się wydarzyć tego dnia, przypominamy, że każdą z teorii czy przepowiedni należy traktować osobno gdyż każda z nich pochodzi z innych źrodeł lub innego wizjonera.

Według masy stron internetowych 13 maja niezwykle łączy się z oczekiwanym zjawiskiem astronomicznym opisywanym w Biblii, czyli niewiasty ubranej w Słońce i Księżyc z koroną z gwiazd, który to układ czeka nas już 23 wrzesień 2017 roku. Układ ten opisany jest w księdzę Apokalipsy, która zawiera opis czasów ostatecznych. Nic więc dziwnego, że wielu ludzi łączy 13 maja z początkiem końca. Tego dnia mają się rozpocząć któreś z Apokaliptycznych plag, opisanych w Biblii jak zesłanie szarańczy z jadem skorpionów, czy deszcz ognia, który zniszczy sporą część tego, co stworzył człowiek. Może się też wydarzyć inna przerażająca katastrofa! Niestety ma to być dopiero początek strasznych wydarzeń, bo Biblia opisuje Anioły które 7 razy dmią w trąby, czym przywołują coraz to nowe tragedie, zniszczenia i wielkie zmiany.

Wielu ludzi wierzy, że i tym razem Maryja postanowi się objawić, jednak zrobi to na większą skalę – być może cały świat. Spekuluje się, że Matka Jezusa ostatni raz przyjdzie na Ziemię, by ostrzec nas przez zbliżającymi się tragediami i wyznać, że jeśli ludzie nie postanowią się nawrócić to zwyczajnie nie przeżyją. Dzięki swojemu ukazaniu udowodni każdemu człowiekowi, że Bóg istnieje, i przy okazji da szansę na przystanie do niego.

Kolejna teoria głosi iż faktycznie Maryja ukaże się, jednak podobnie jak ostatnio nie będzie to objawienie całemu światu, ale wąskiej grupie osób, którą uzna za godną i przekaże jej kolejne tajemnice. Temat tych tajemnic już interesuje wiele osób. Niektórzy uważają, że tym razem z pewnością będą dotyczyć one wojsk Islamu i tego co należy zrobić, by muzułmanie nie zniszczyli chrześcijaństwa. Wielu liczy też na jakieś informacje na temat nowych postępów w medycynie i tego co jest słuszne, a co sprawia, że człowiek zaczyna bawić się w Boga i powinien od tego odejść.

Inna teoria porusza już temat 300-setnej rocznicy założenie pierwszej loży masońskiej,która również ma miejsce w 2017 roku. Masoni od dawna mieli przeciwstawiać się Kościołowi i spekuluje się, że na dzień 13 maja 2017 przygotują coś szczególnie przerażającego. Być może ogłoszą iż ktoś wysoko postawiony w Watykanie jest ich marionetką, albo też używając Ojca Świętego, który od dawna jest przez niektórych nazywany masonem wprowadzą swoje chore plany, które całkowicie zniszczą idee Kościoła. Spekuluje iż Papież nakaże przyjmować wszystkim krajom uchodźców, bo inaczej grozić im będzie usunięcie z grona katolików albo też ostatecznie stwierdzi, że Kościół i nie ma żadnego problemu z homoseksualizmem lub aborcją…Łączy się to z przepowiednią papieżą Leona XIII w której ojciec święty przekonywał, że diabeł może przejąć niedługo cały kościół i zmienić jego prawa. Czy stanie się to 13 maja 2017?

O ataku na Watykan mówi się już od dawna – dużo wspomniał o tym  zamachowiec Ali Ağca, który twierdził że już od dawna Islamiści planują atak na stolicę Papiestwa. Ma się to dokładnie wydarzyć 13 maja 2017 roku. To wtedy muzułmanie tysiącami wkroczą do Watykanu i zabiją wszystkich, w tym także Papieża. Mają też zniszczyć tam wszystko, co choć w najmniejszym stopniu kojarzy się z inną religią niż ich. Co ciekawe o podobnym przypadku wspomniał już Nostradamus o czym więcej mówimy w filmie o Zaginionej Księdzę Nostradamusa. Jasnowidz opisał tam Papieża, który jest atakowany przez żołnierza, jednak ostatecznie przeżyje i przeniesie Stolicę Piotrową w inne miejsce, które będzie o wiele bezpieczniejsze. Wielu Polaków widzi tutaj szansę dla naszego kraju, a konkretnie mowa tu o przeniesieniu stolicy Apostolskiej do Lichenia, o czym w swojej przepowiedni wspomniał Zygmunt Dybikowski. To właśnie m.in. dzięki temu Polska ma stać się narodem wybranym i wyjątkowym, który zmieni resztę świata na lepsze.

Sporo mówi się też o zagadkowym zgromadzeniu Illuminati, które od dawna kontroluje świat i pragnie wprowadzić Nowy porządek świata, który polega na tym, że ludzie będą pod ścisłą kontrolą. To oni mają umieszczać w teledyskach i filmach swoje symbole jak ukrywanie jednego oka co robi np. bardzo często Lady Gaga, czy Sia, co ma być nawiązaniemdo masońskiego oka w piramidzie. Illuminati planują także wszczepiać  wszystkim chipy co ma być nawiązaniem do blibijnego znamienia bestii bez którego żaden człowiek nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać. Spekuluje się, że dokładnie 13 maja 2017 roku postanowią się oni światu ujawnić i wyznać, że chcą stworzyć nowy, lepszy świat – bez wojen i zła i każdy kto do nich przestąpi będzie mógł stać się lepszą osobą. Możliwe, że by stać się ich członkiem będzie wymagało to jakiegoś znamienia, lub właśnie chipa.

Inna teroia również powiązana z Illuminati dotyka kwestii blue beam, czyli tajemniczej maszyny twoarzącej iluzje. Illuminati mogą chcieć się posłużyć religią i w ten sposób dokładnie 13 maja 2017 roku stworzyć na niebie obraz Maryii, która przekaże światu tajemnice.Nie będą to jednak dobre dla świata informacje, ale wręcz przeciewnie nakazy, które zniszczą u ludzi moralność i będą mówiły, że Illuminati i ich idelogia jest dobra i potrzebna. Ma to zwieść ludzi na świecie i sprawić, że przystaną do religii bestii.

Kolejna teoria powiązana jest z UFO i kosmitami, którzy mają coraz częściej pojawiać się na Ziemi. Co ciekawe często w komunikacji z nami mają się oni posługiwać religię, bowiem wiedzą, że  w ten sposób najelpeij do nas przemówią. Dowodem na to ma być sporo obrazów, które ukazują Jezusa i Aniołów w otoczeniu latających talerzy. Jeśli chcecie zobaczyć zbiór tych obrazów zachęcamy do obejrzenia filmiku na naszym kanale o tytule UFO na starych obrazach? Religia i kosmici… Szokujące dzieła sztuki! .  Według tej teorii kosmici często podszywający się pod Maryją mogą tego dnia znowu przybrać jej kształt i próbować wpłynąć na Ziemian, którzy masowo niszczą siebie i swoją planetę.

Według innej teorii,  być może w końcu kosmici stwierdzą, że ludzie dotarli do pewnego poziomu i 13 maja 2017 roku ujawnią świat swoje istnienie. Najczęścije teorię mówią iż będą oni pokojowo nastawieni i będą chcieli nam pomóc, byśmy jak oni próbowali zmienić nasze życie na lepsze. Nie brakuje jednak, choć w mniejszym stopniu opinii iż kosmici nie muszą być wcale dobrzy dla nas lub mogą być dobrzy, ale tylko niektórzy z nich.

Inną teorię na temat 13 maja wygłosił wizjoner Horacio Villegas, który zasłynął wskazaniem Donalda Trumpa jako nowego prezydenta USA, a także przewidzeniem ataków na Syrię. Teraz mężczyzna twierdzi iż dokładnie 13 maja tego roku rozpocznie się zapowiadana przez proroków 3 wojna światowa, którą co ciekawe wywoła sam Donalda Trump. W walce spotkają się też Korea Północna, Chiny i Rosja. Wojna ma potrwać 6 miesięcy!

Albo może się wydarzyć….      Nic. To dzieje się najczęściej przy wydarzeniach, które przez wielu zapowiadane są jako przełomowa i niezwykłe. Być może po prostu nie stanie się nic i 13 maj 2017 roku nie wpłynie na Ziemię i na jej mieszkańców w żaden sposób.

A, Wy co o tym sądzicie? Co według Was wydarzy się 13 maja 2017 roku? Które wydarzenie z wymienionych są według Was najpewniejsze, a które najmniej możliwe? A może nie wierzycie, że jest to ważny dzień i uważacie, że po prostu nic się nie stanie.

 

 

Author: administrator

Share This Post On