Ty też doświadczasz paraliżu sennego? Czy to znak ATAKU DEMONA?

Zjawisko zwane paraliżem sennym jednych fascynuje, a innych przeraża. Przyczyny tego przerażającego stanu są bardzo różne. Zwolennicy duchowej strony świata twierdzą, że jest to wywołane realną obecnością demona, który bawi się życiem człowieka i pragnie pozbawić go energii życiowej.By poznać wszelkie szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

Bardziej naukowe teorie doszukują się tu zaburzeń naturalnego snu przez gwałtowne wybudzenie lub stan w którym częściowo zasypiamy jednak nie do końca, co potem skutkuje niezwykłymi wizjami, a także paraliżem.Całe zjawisko paraliżu sennego jak sama nazwa wskazuje sprawia, iż wydaje nam się, że się obudziliśmy, że możemy normalnie wstać, jednak w pewnej chwili orientujemy się, że nie mamy żadnej władzy nad naszym ciałem i nie jesteśmy wstanie się ruszyć. Często jest to bardzo przerażające i ludzie go doświadczający wpadają w panikę, bo wydaje im się, że zwyczajnie umierają.

Przed paraliżem duża ilość osób doświadcza też wizji – najczęściej o charakterze negatywnym przez co to zjawisko zdaniem niektórych traktowane jest jako demoniczne.Widzimy wtedy ciemne stwory z kilkoma rękami, przerażających morderców odzianych w maski, czy czarownice, która siedzi na klatce piersiowej i śmieje się przyglądając się nam. To wszystko sprawiło, że często paraliż senny był utożsamiany z działalnością czarownic, które miały mieć zdolność opuszczania swojego ciała i pod postacią ducha wchodzenia do sypialni mężczyzn, by następnie odebrać im całą energię i zabić.

Co ciekawe zjawisko paraliżu sennego nie jest łączone wyłącznie z demonami, czy czarownicami, ale także kosmitami. Badania pokazują, że większość osób która uległa porwaniu przez obcych wspomina, że obudziła się w nocy i słyszała czyjeś kroki, jednak nie była wstanie się poruszyć – zupełnie jakby ktoś zamienił ich w kamień. Ludzie wspominali o tym, że kosmici badali ich ciało, gdy byli sparaliżowani lub nawet wykonywali na nich przerażające i bolesne eksperymenty.

A, Wy co sądzicie o paraliżu sennym? Mieliście kiedyś taki stan? Wywołał w Was strach, czy wręcz przeciwnie – pozytywne odczucia?

 

Author: administrator

Share This Post On