13 maja 2017 odbył się tajemniczy satanistyczny rytuał? Przepowiednie z Fatimy wypełniają się (Nagranie)

Od dawna można było odszukać setki informacji, jakoby masoneria na dzień 13 maja 2017 roku szykowała jakieś przerażające wydarzenie w stosunku do Kościoła. Niektórzy spekulowali, że może tu chodzić o zabicie Papieża, a inni o ujawnienie Antychrysta.  Co więc stało się 13 maja? To może wielu szokować! Aby poznać szczegóły obejrzyj nagranie poniżej:

Około rok temu na naszej stronie pojawił się artykuł dotyczący dość kontrowersyjnej teorii spiskowej, które być może jest totalną bajką, choć kto wie. Mowa tu o rzekomych okultystycznych rytuałach z którym związana jest Eurowizja. Rok temu w przeddzień tego festiwalu miało miejsce wydarzenie astronomiczne, zwane jako Tranzyt Merkurego, a jak wiemy sama Szwecja w której odbywała się wtedy Eurowizja słynie z zamiłowania do astronomii i w wielu swoich miastach umieszczone mają miniatury Planet. Co ciekawe dokładnie w Sztokholmie, czyli mieście gdzie odbywała się Eurowizja umieszczona była miniatura Merkurego!

Ciekawym zbiegiem okoliczności było także usunięcie na dosłownie chwilę przed festiwalem zawodnika Rumuni, który śpiewał piosenkę o demonach które ukrywają przed nami prawdę. Dzięki temu w obydwu półfinałach było po 18 osób, a gdyby wokalista nie został usunięty w jednym z półfinałów było by 19 zawodników. Wielu teoretyków spisków uważa, że  zaburzyło by to równowagę rytuału satanistycznego, który miał przejawiać liczbę bestii 666, czyli właśnie 18, która powstaje po dodania 6+6+6. Jeśli bliżej interesuje Was ten temat zapraszamy do zapoznania się z całością artykułu z naszej strony.

Czy jednak te wszystkie rzeczy są tylko zbiegiem okoliczności? Kto wie, warto jednak zwrócić uwagę na finał Eurowizji z tego roku. Otóż odbył się On dokładnie 13 maja 2017 roku, czyli w dzień setnej rocznicy Objawień Fatimskich. W tym roku zwycięzcą Eurowizji okazał się artysta zwany jako  Salvador Sobral, którego imię z języka hiszpańskiego tłumaczy się jako Zbawiciel! Co ciekawe to właśnie w Portugalii w Fatimie ukazała się Maryja, która przekazała tajemnice dotyczące piekła i przyszłości  świata trójce dzieci. Czy jest to kolejny zbieg okoliczności? Warto także stwierdzić, że Portugalia jeszcze nigdy nie wygrała Eurowizji -dzień 100 rocznicy objawień Fatimskich był dla nich 52 drugim udziałem w Eurowizji i zarazem pierwszą wygraną!

Nie można także zapomnieć o piosence, którą wykonywał Salvador na Eurowizji w której śpiewa do pewnej kobiety, że ma nadzieję, że Ona wysłucha jego modlitw i powróci. Mówi też, że nie ma jej czego ofiarować. Czyżby artysta śpiewał o Maryi? Nie można też zapomnieć iż według tajemnic Fatimskich Rosja może przynieść wiele zła dla świata i co ciekawe została wykluczona z Eurowizji w tym roku. Czy Salvador może być powiązany z okultystyczną organizacją Illuminati, która ma duży wpływ na rynek muzyczny i często w teledyskach umieszcza swoje symbole? Czy finał Eurowizji 2017 był jakimś rytuałem, powiązanym z Fatimą?

Jeśli tak to jaki jest cel tych rytuałów?Czyżby właśnie sprowadzenie na świat zniszczenia i śmierci o których wspominała Maryja w II Tajemnicy Fatimskiej? Czy Illuminati wygraną mężczyzny z Portugalii o imieniu Zbawiciel który śpiewa o modlitwie do tajemniczej kobiety chcieli ośmieszyć Kościół, a być może za pomocą okultyzmu sprowadzić na niego jakieś przerażające wydarzenia, tak jak mówiły przekazy o planach masonów na ten dzień?

Author: administrator

Share This Post On