Mężczyzna był molestowany przez Wielką Stopę? Odnaleziono szokujące ślady stóp! (Nagranie)

Przypadki związane ze spotkaniami z legendarnymi stworzeniami zazwyczaj są mroczne i opowiadają o tym jaka dana osoba musiała walczyć o życie. Tym razem, jednak pewien mężczyzna z Glenwood Springs musiał walczyć nie tylko o utratę przyszłości, ale także czegoś innego…  Zobacz nagranie i poznaj wszelkie szczegóły.

Darrel Whitaker podczas leśnego spaceru do swojej myśliwskiej chaty zauważył jak z drzewa zeskoczyła ogromna owłosiona istota,przypominająca małpę! Owy stwór według opisu zaatakowanego miał 8 stóp wzrostu i dysponował ogromną siłą. Istota uderzyła mężczyznę w twarz na skutek czego stracił on przytomność.

Co ciekawe jednak gdy nieprzytomny Darrel leżał na ziemi dziwna istota wcale nie rozszarpała go na strzępy, ale zaczęła mu zrywać dolne części ubrania. Gdy się obudził zobaczył, że ma rozerwane spodnie i bieliznę, a stwór stoi nad nim i wydaje przerażające zwierzęce odgłosy. By się uwolnić Darrel wbił mu w ramię swój myśliwski nóż, co ostatecznie sprawiło że stwór uciekł.

Mężczyzna twierdzi, że napastnikiem z pewnością była Wielka Stopa, która próbowała go wykorzystać. Całą sprawę od razu zgłosił na policję, a funkcjonariusze na miejscu przestępstwa odnaleźli zagadkowe i ogromne ślady. Czy teraz powinnyśmy się bać chodzić po lasach nie tylko z obawy, że jakiś dziki zwierz nas zrani lub zabije, ale też zrobi nam coś jeszcze innego. Co sądzicie o historii mężczyzny?

 

 

Author: administrator

Share This Post On