Odnaleziono Arkę Noego? Słowa Biblii potwierdzają się? Dowód na istnienie Boga… (Nagranie)

Arka Noego według przekazów Biblijnych jest mityczną konstrukcją która została stworzone przed potopem przez Noego na polecenie Boga, który chciał uratować część istot.Jak dotąd na temat Arki powstało już mnóstwo opowieści: Niektórzy twierdzą, że tak naprawdę nigdy ona nie istniała, a jest jedynie jakimś symbole zbawienia, inni natomiast uważają, że ludzie nie odnajdą nigdy Arki, ponieważ Bóg nie dopuściłby do przemiany wiary w pewną wiedzę. Aby zobaczyć zdjęcia Arki kliknij w filmik poniżej…

Tymczasem doniesienia na temat odnalezienia rzekomej Arki kilka lat temu stały się naprawdę potężne. Mowa o naukowcach z Chin i Turcji którzy na górze Arrarat odnaleźli niezwykłą konstrukcję. Badacze wykonali wiele opisów artefaktu i zdjęć  i sami przyznają, że są niemal pewni, że mają do czynienia z legendarną Arką Noego. Drewniana konstrukcja posiada wiele przegródek, które według opinii naukowców służyły do bezpiecznego transportu zwierząt, które według Biblii miały znajdować się tam w ogromnej ilości. Dzięki badaniom próbek węgla ustalono, że konstrukcja ma około 4800 lat, co zdaniem mężczyzny zgadza się z biblijnymi wyliczeniami i potwierdza, że mamy do czynienia z biblijną Arką.

Co ciekawe informacje na temat odnalezienia tej Arki mają już kilka lat, a jak na razie zupełnie nie wiadomo dlaczego nie pojawiają się nowe wieści o jej badaniach. Badacze stwierdzili, że nie pokażą dokładnego miejsca spoczynku Arki, dopóki ten teren nie zostanie uznany za miejsce prac badawczych.

Sporą ciekawostką jest fakt, że o odnalezieniu tej Arki napisały nie tylko alternatywne media, ale też komercyjne i to naprawdę popularne, co jest zupełną nowością, jeśli chodzi o takie sprawy.

Miejmy nadzieję, że kiedyś naukowcy zbadają dokładniej cały temat.

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On