Avril Lavigne nie żyje? „Popełniła samobójstwo, a jej miejsce zajął sobowtór”?

Avril Lavigne była swojego czasu prawdziwą ikoną muzyki pop-rockowej! O artystce znanej z takich hitów jak Complicated, I’m with You, czy Girlfriend dziś może nie jest już tak głośno, choć dziewczyna dalej nagrywa płyty, ma swoje pokaźne grono fanów i w tym roku ma wyjść jej kolejny krążek, opowiadający m.in. o jej chorobie i tym jak piosenkarka przeżyła ten trudny dla niej okres. Aby poznać wszelkie szczegóły dotyczące spisku śmierci Avril i pojawienia się sobowtóra oraz obejrzeć zdjęcia obejrzyj nagranie poniżej: 

Na temat Avril od dawna było dość sporo teorii spiskowych – Duża  w tym wina jej młodzieńczego wyglądu przez co wielu fanów spekulowało nawet, że Lavigne jest wampirem. To nie koniec jednak spisków jeśli chodzi o księżniczkę pop-rocka, bo od dawna dużą popularnością cieszy się fakt, jakoby Avril Lavigne nie żyła już od wielu lat a konkretnie od 2003 roku, kiedy to krótko po wydaniu jej debiutanckiej płyty Let Go miała odebrać sobie życie, bo nie poradziła sobie z presją sławy. W sieci można odnaleźć mnóstwo zdjęć, które ukazują Avril na początku kariery i w kolejnych latach i które mają rzekomo udowadniać, że Lavigne została zastąpiona sobowtórem imieniem Melissa Vandella, ponieważ jej wytwórnia nie chciała zrezygnować z ogromnych pieniędzy które mogą na niej zarobić. Dowodem na ten fakt ma być także jej drugi album z 2004 noszący tytuł Under My Skin.

Krążek zawierał bardzo mroczne i smutne utwory, opowiadające o zagubieniu, lęku,a także śmierci. Szczególnie fanów teorii spiskowych zainteresował utwór Forgotten który zawiera pogrzebowy wręcz klimat, a także piosenka Take Me Away, która opowiada o bólu i samotności. Czyżby właśnie przez ten ból i samotność w tłumie ludzi, którzy kochali Avril tylko jako gwiazdę muzyki, a nie człowieka dziewczyna postanowiła odebrać sobie życie? Kolejnym dowodem jaki podają zwolennicy spisków jest jej płyta z 2007 na której artystka nagle zmieniła swój cały wizerunek z nastoletniego pop rocka z elementami punku na bardziej popowy i typowo komercyjny. W tym czasie Lavigne przefarbowała się także na blond i zmieniła całkowicie swój zewnętrzny wygląd.

 

Po raz pierwszy prosimy Was o wsparcie. My również pomogliśmy,ale to nie wystarczy. Koń imieniem Pegaz zostanie jutro zabrany do rzeźni, chyba że uda się zebrać niezbędną kwotę.Konik jest bardzo młody i czeka na niego dom, jednak najpierw trzeba go uratować. Liczy się każda wpłata. Pomóc możecie pod linkiem w opisie:

 

 

Author: administrator

Share This Post On