Masz ten wyjątkowy typ krwi? To oznacza, że jesteś obdarzony niezwykłą…

Niektórzy ludzie mają czasem dziwne wrażenie iż urodzili się w jakimś konkretnym celu i mogą coś zmienić na tym często bardzo trudnym świecie. Pytanie tylko czy to poczucie wyjątkowości wynika wyłącznie z wyobraźni i chęci bycia niezwykłym, czy może jednak jest w tym coś więcej. Od dawna świat nauki bada biologię człowieka i próbuje znaleźć w niej odpowiedzi na dręczące nas pytania jak Czy można powstrzymać śmierć? Wielu wskazówek może udzielać tu krew która przez wiele kultur uważana była za symbol życia i wręcz mistyczną substancję. Aby poznać wszelki szczegóły dotyczące wyjątkowej krwi kliknij w nagranie poniżej:

Używano jej w trakcie składania przysięg, zawierania ślubów, wykorzystywano w magii i rytuałach, a nawet używano jako talizman przynoszący szczęście.  Naukowcy podzielili krew ze względu na grupy 0,A,B i AB, jednak nie wszyscy wiedzą, że ten podział nie jest pełny, bo każda z grup ma jeszcze podgrupę + i – jak AB Rh+ i AB Rh-. Co ciekawe ustalono iż podgrupa – pojawia się bardzo rzadko w porównania z grupą +. Dla przykładu grupa 0 Rh+ występuje 3 razy częściej od grupy 0 Rh-

W czym tkwi niezwykłość krwi z negatywnym czynnikiem Rh-? Po pierwsze ich krew może pomóc każdej osobie bez wyjątków, po drugie są oni bardzo wrażliwi na wysoką temperaturę, a także niezwykle emocjonalni i wrażliwi przez co uważa się ich za posiadaczy zdolności empatycznych i telepatycznych.

Ważnym faktem jest konflikt serologiczny który występuje gdy matka posiada krew Rh-, a ojciec Rh+. Wtedy też organizm matki postrzega dziecko jako obcą istotę  i wytwarza przeciwciała, które mają pozbyć się dziecka. Naukowcy uważają, iż krew Rh- pojawiła jakiej 35 tysięcy lat temu od jakiś nieznanych osób . I tu przechodzimy do teorii spiskowych na temat podgrupy  Rh-. Coraz częściej możemy spotkać się z domysłami jakoby fakt iż organizm kobiety jest wstanie zabić dziecko z inną grupą krwi może świadczyć iż takie osoby nie pochodzą z tej Planety i są potomkami obcych.

To jednak nie jedyna teoria spiskowa, bowiem druga odnosi się bardziej do religii, a konkretnie księgi Henocha, która została odrzucona z kanonu Biblii.

Księga ta opisuje Synów Boga , którzy interpretowani są jako anioły które pewnego dnia zeszły z nieba i spłodziły dzieci z ludzkimi kobietami. Czy to właśnie Anioły są tymi istotami, które opisują naukowcy jako tych którzy zapoczątkowali grupę Rh-? Czy ludzie z tym typem krwi są potomkami Aniołów?

Author: administrator

Share This Post On