Podczas śmierci klinicznej widziałam piekło! Papież i Michael Jackson tam są, a także… Zobaczcie nagranie

Najczęściej wyznania ludzi którzy doświadczyli śmierci klinicznej mówią o spokoju, miłości i świetle, które dodawało otuchy. Często ludzie mówią także o spotkaniach z bliskimi i bólu, który odczuwali bo wiedzieli, że muszę wrócić na Ziemię. Jednak czasami opisy przeżyć z tamtego świata są o wiele bardziej przerażające. Właśnie taką historie opowiedziała Angelica Mora, która twierdzi, że mając 18 lat przeżyła śmierć kliniczną. Co jednak najstraszniejsze kobieta nie czuła ciepła i szczęścia, ale wręcz przeciwnie strach i rozpacz.

Mora miała trafić do piekła, w którym widziała setki postaci, które  cierpiały udręki w ognistym jeziorze za swoje grzechy, których nie żałują. W tym wymiarze widziała także ciemne postaci, które głośno się śmiały i sprawiały, że ból udręczonych ludzi stawał się jeszcze silniejszy.

Historia Angelicy jest o tyle inna od reszty opisów piekła, że kobiety mówi wprost kogo widziała w tym strasznym wymiarze. Mora wyznała iż pośród płomieni ujrzała króla popu Michaela Jacksona, który miał sprzedać swoją duszę diabłu za sławę i pieniądze.

Co więcej taneczne ruchy które wykonywał piosenkarz miały być w rzeczywistości mrocznymi gestami przez które gwiazdor wpływał na swoich fanów. W piekle widziała też meksykańsko-amerykańską piosenkarkę Selene.

Angelica słyszała głos Boga, który stwierdził, że wiele z gwiazd tutaj trafiło, bo wyrzekło się dobra i ofiarowało swoją duszę w zamian za sławę! To jednak nie koniec osób, które Angelica wiedziała w piekle. Pośród siarki i dymu kobieta ujrzała jednego z ostatnich, zmarłych Papieży, który miał tu trafić przez swój brak wiary w piekło, a także zbyt duże przywiązanie do pieniędzy.

Bóg przekazał kobiecie, aby opowiedziała o tym co tu widziała i dzięki temu pomogła w przemienianie Ziemi i powrocie do wartości chrześcijańskich!

administrator

Next Post

Sprawdź, czy kontaktuje się z Tobą Anioł? Znaki od Aniołów. Zobaczcie nagranie!

wt Cze 6 , 2017
Często szczególnie w trudnych chwilach naszego życia czujemy się samotni, przerażeni i pozostawieni sami sobie. Tymczasem wiele z religii świata naucza że nigdy nie jesteśmy sami, bo zawsze jest przy nas opiekun, który w chrześcijaństwie określany jest mianem Anioła Stróża!  Poniżej nagranie, w którym poznacie kilka  z takich anielskich znaków: […]