Plakaty z 4:44 masowo obiegają sieć i nie tylko! Ostrzegają świat przed katastrofą i tragedią?

Od pewnego czasu w Nowym Jorku  w wielu miejscach zawisły bilbordy i plakaty, które przedstawiają godzinę 4:44! Na różnych portalach muzycznych ta godzina również zaczęła się dziwnie często powtarzać: Kilku fanów sprawdziło kod źródłowy tych stron i okazało się, że znajduje się tam nazwa.. Aby poznać więcej szczegółów obejrzyj nagranie poniżej:

…Tidal, który jest jednym z serwisów stremingowych. Wielu fanów spekulowała, że tajemnicza liczba zapowiada nową płytę Jay Z, który jest właścicielem Tidal.Spekulowano, że ponieważ raper urodził się 4 dnia miesiąca, podobnie jak jego żona Beyonce, a, ślub również wzięli pod liczbą 4 to ma to się właśnie odnosić do nowego albumu Jaz Z albo też Beyonce lub może ich wspólnego utworu. Te wszystkie przypuszczenia  zostały jednak ostatnio obalone, ponieważ ujawniono iż w rzeczywistości chodzi tu o współpracę Tidal i firmy Sprint. Tymczasem to wyjaśnienie nie przekonuje wszystkich.

Wiele osób odnosi tajemnicze 4:44 do filmu pod tym samym tytułem, który pojawił się na rynku w 2011 roku i przedstawiał historię końca świata. Co ciekawe ostateczne zniszczenie miało nastąpić dokładnie o godzinie 4:44. Czy tajemnicze plakaty są jakąś wskazówką?

Czy mają nas przestraszyć, a może faktycznie ukazują wyłącznie współpracę ze Sprint? Wiele osób, które wierzą iż świat rządzony jest przez tajemniczą grupę Illuminati uważa, że posługują się oni sztuką numerologii która zakłada,że każda liczba ma przypisaną daną energię i jeśli chcemy by coś się spełniło musimy mieć tych liczb w danym czasie jak najwięcej.

Co ciekawe liczba 44 ma oznaczać punkt zwrotny,coś decydującego i być może ostatecznego. Odnosić się ma także do ujawnienia tajemnic Boga… Czy 4:44 może być znacznikiem planu Blue beam, który zakłada pewnego dnia stworzenie iluzji Mesjasza, który przychodzi na świat i jako fałszywy prorok będzie zwodził ludzi?

 

Author: administrator

Share This Post On