Humanoidalne istoty nagrane na niebie! Anioły, duchy, a może…? Zobaczcie nagranie!

Niebo od zawsze kojarzyło nam się z czymś niezwykłym i tajemniczym czego nie możemy dotknąć my ludzie. Co ciekawe spora ilość zjawisk niewyjaśnionych, która została nagrana lub choćby zauważana również miała miejsce na niebie – były to albo dziwne pojazdy które według przesłanek miały być  statkami obcych albo też dziwne kształty, które miejscami przypominały niezwykłe istoty znane z legend, mitologii i  innych historii. (Więcej szczegółów w nagraniu poniżej)

Co ciekawe czasami takie byty udaje się nagrać i tak właśnie stało się w Meksyku w 2005 roku, kiedy to zarejestrowano na niebie pięć niezwykłych białych kształtów.Wyjaśnień tego szokującego zjawiska było naprawdę sporo: Większość osób twierdzi, że z pewnością musi to być zwykła manipulacja, bo takie rzeczy nie mogą dziać się w rzeczywistości.

Nie brakuje jednak głosów iż te dziwne kształty mogą być bytami anielskimi albo też duchami. Inni łączą je raczej z działalnością kosmitów lub też przenikaniem się wymiarów albo nawet projektem blue beam, który ma zwodzić ludzi.

Co sądzicie o dziwnych humanoidalnych istotach na niebie?

Czy są to duchy, Anioły, a może faktycznie na niebie otworzyły się wtedy wrota do innego wymiaru? Czy według Was są to istoty duchowe, a może to po prostu iluzja lub zwykłe dzieło graficzne?

 

Author: administrator

Share This Post On