Co zmarli próbują przekazać nam w snach? Po co się z nami kontaktują? Zobaczcie nagranie…

Sny fascynowały nas od zawsze! To one w końcu otwierają przed nami bramę do zupełnie innego świata,  w którym nie obowiązują prawa typowe dla rzeczywistości i możemy robić co tak naprawdę chcemy. Możemy latać, oddychać pod wodą, przeżywać niezwykłe przygody i robić wszystko na co mamy ochotę. Tymczasem nasze sny nie zawsze są kolorowe i pełne zabawy, a raz na jakiś czas mamy marzenia senne o charakterze bardziej spokojnym z których czerpiemy nie tyle przyjemność, a mądrość. Wszystkie informacje na temat zmarłych pojawiających się w snach znajdziecie w nagraniu poniżej

Eksperci od duchowości twierdzą, że świat marzeń pozwala nam na kontakt z istotami  z innych wymiarów, które często przekazują nam ważne dla naszego życia informacje jak wskazówki, czy ostrzeżenia. Często gdy czeka nas w życiu jakaś próba lub szczególnie przerażające zdarzenie w naszych snach mogą objawiać nam się zmarli którzy byli dla nas szczególnie ważni, bo tylko oni są wstanie przygotować nas na ten trudny okres. Dlatego też zwracajmy bardzo dużą uwagę na fakt, co mówi do nas zmarły i jak się zachowuje i na co próbuje nam zwrócić uwagę.

Co więcej duchy zmarłych mogą nam się też ukazywać z innych powodów jak fakt że to oni potrzebują pomocy od nas bo np. nie potrafią odejść z tego świata bo trzyma ich tutaj nasz żal i smutek albo też mają jakieś problemy w świecie duchowym i nie potrafią odnaleźć spokoju dlatego też zabiegają o nasze wsparcie. Zmarli często ukazują nam się także w bardzo trudnych okresach życia, kiedy zupełne nie radzimy sobie z problemami i przestajemy się rozwijać. Wtedy też widok bliskiego zmarłego ma nas natchnąć do chęci odkrywania życia. Nauka uważa natomiast, że duchy zmarłych w snach mogą być odbiciem tęsknoty za danym zmarłym lub też archetypem wspomnień, które już przeminęły, a my chcielibyśmy ich powrotu.

Author: administrator

Share This Post On