W Irlandii wydarzył się kolejny cud Słońca? Objawienie Maryi? Zobaczcie nagranie!

Wydarzenia w Fatimie  są bez wątpienia jednym z najbardziej znanych chrześcijańskich cudów na świecie. To tam dokładnie od 13 maja do 13 października 1917 roku dzieci miały być świadkami objawień Maryi, która przekazywała im także tajemnice dotyczące śmierci i przyszłości. Maryja pokazała im piekło, a także wyjawiła co zrobić, by uratować świat od kary Boga.

 

Najbardziej znana jest jednak trzecia Tajemnica, która według niektórych teorii miała odnosić się do zamachu na Jana Pawła II, który miał miejsce w rocznicę Objawień Fatimskich.

Dużo kontrowersji narosło też na temat dokumentu, który określany był jako Czwarta Tajemnica Fatimska, o której film możecie odnaleźć na naszym kanale.

Co ciekawe sytuacja podobna jak w Fatimie miała się ostatnio wydarzyć w Irlandii. To tam chłopiec miał twierdzić, iż doznał wizji pięknej, świetlistej kobiety, która wyznała mu, by zgromadził jak największą ilość osób dokładnie 10 czerwca 2017 roku w Sanktuarium w Knock w Irlandii. I faktycznie udało się to chłopcu, a jedna z osób nagrała nawet całe zjawisko.

Słychać po głosach widzów, że wydarzenie faktycznie ich zszokowało. Pojawiły się relacje, że owe zachowanie Słońca nie było normalne i jeśli ktoś się przyjrzy może w nim ujrzeć postać. A, Wy co sądzicie o tym wszystkim? Według Was w Irlandii miał miejsce kolejny cud Słońca,  a może to jakieś złudzenie optyczne?

 

 

Author: administrator

Share This Post On