Nagrano opętaną lalkę? Rusza się i mówi bez baterii. Zobaczcie nagranie!

Lalki wielu z nas kojarzą się z dziecinnymi zabawami i odrobiną radości i szczęścia. Tymczasem dla niektórych lalki związane są z lękiem i śmiercią: Tak właśnie uważają osoby cierpiące na pediofobię, czyli chorobliwy lęk przed lalkami, który często tworzy się przez oglądanie filmów takich jak Laleczka Chucky, czy Anabelle. Czy jednak ten strach może mieć uzasadnienie w rzeczywistości? Oczywiście, bowiem od dawna możemy odnaleźć mnóstwo legend i relacji, jakoby na różne przedmioty można było przelać zarówno pozytywną jak i negatywną energię.

W przypadku lalki którą dane  dziecko bardzo  często  się bawi, a jego życie pełne jest smutku i strachu automatycznie przelewa na obiekt masę negatywnej energii, która potem może odbić się na kolejnym posiadaczu lalki np. poprzez ciągły pech. Co więcej znajdziemy też historię demonów  duchów i innych istot, które wcielają się w przedmioty w konkretnym celu, czasami by nas przed czymś ostrzec, a czasami by zwyczajnie przerazić.

Istota lub dana energia może być zamknięta w lalce także dzięki konkretnym rytuałom, którymi zajmują się niektórzy magowie ceremonialni i nie tylko.

W tym miejscu chcielibyśmy przytoczyć Wam nagranie lalki z Cuzco w  Peru, które zostało wykonane w tym miesiącu przez osobę, która bardzo zainteresowała się widokiem niezwykłej laleczki i postanowiła ją zarejestrować.

Na nagraniu lalka siedzi na ławce i mówi. I może nie byłoby w tym nic dziwego, bo w końcu wiele lalek jest wyposażonych w system mowy, jednak kilku ludzi, których zainteresowała dziwna lalka przyjrzało się jej dokładnie i okazało się, że nie posiada ona kompletu baterii, więc zwyczajnie nie mogła działać. Co sądzicie o dziwnym nagraniu? Czy to faktycznie opętana lalka?

 

Author: administrator

Share This Post On