Czy Muzułmanie trują nas kebabem? W kebabie są paznokcie, wydzieliny i choroby? Ważne nagranie!

Teorie spiskowe czasami są naprawdę szokujące i burzą nasze dotychczasowe postrzeganie świata. Tym razem teoria która staje się coraz bardziej popularna w Polsce i zdobywa coraz więcej sympatyków nie jest wcale inna i wielu z nas może nie tylko zszokowć, ale i przerazić.Kliknij w nagranie poniżej i poznaj szczegóły:

W sieci pojawia się coraz więcej informacji jakoby wielu muzułmanów, którzy tworzą swoje budki z kebabami dodawało do potrwaw obrzydliwe rzeczy takie jak paznokcie, kał, mocz, swoje włosy łonowe, ale co gorsza także bakterie coli, pierwotniaki, czy czerwonkę. Mają to robić po to, ponieważ wspierają walkę z Europą, która nie chce stać się muzułmańska.

I choć faktycznie ta informacja może nas   wprowadzić w osłupienie to warto sprawdzić  dowody na jakie powołują się autorzy którzy propagują tą teorię. Staraliśmy się ich poszukać, ale niestety konkretnych dokumentów,konkretnych dowodów poza przypuszczeniami brak.

My jako autorzy kanału i strony o zjawiskach niewyasnionych  spiskach bardzo interesujemy się tym tematem, ale przykre jest, gdy pojawiają się informacje, które tylko ośmieszają cały wątek, bo są poparte wyłącznie fanatyzmem i wprowadzają strach w ludziach na coś na co brak jakichkolwiek dowodów. A, Wy co sądzicie o owym spisku kebabowym?

Może Wy wiecie coś na ten temat? Może macie jakieś doświadczenia, które udowadniają lub całkowicie go obalają?

 

Author: administrator

Share This Post On