Na niebie pojawia się coraz więcej PENTAGRAMÓW? Szokujące nagranie! Chemitrails

Chemitrails to jedna z bardziej kontrowersyjnych teori spiskowych, która zakłada iż samoloty rozpylają nad światem smugi, które mają bardzo negatywny wpływ na człowieka. W przeciwieństwie do zwykłych smug, które pozostawia każdy samolot te widnieją na niebie bardzo długo i najcześciej są tworzone w godziniach popołudniowych, kiedy wiele ludzi wraca  z pracy. Wtedy to właśnie obserwujemy niebo pełne takich smug.By obejrzeć szokujące zdjęcia i poznać szczegóły klikij w nagranie poniżej:

Badacze zajmujący się Chemitrails twierdzą, że trujące smugi możemy obserwować od około 1999 roku, jednak są przekonani, że już wcześciej testowano  podobne praktyki, jednak dopiero od niedawna wprowadzono je w życie na stałe.

Skład smug był kilka razy sprawdzany przez badaczy spisków, którzy stwierdzili iż składają się one z substancji bilogicznych jak krew, a także wielu metali ciężkich. To właśnie te metale przyczynają się do wzrostu występowania alergików, a także coraz większej ilości osób umierających na raka.

Co więcej Chemitrails  przyczyniają się także do bólów głowy, kaszlu, a także zaburzeń zmysłów. Trujące smugi mają być rozpylane na zlecenie osób, które od dawna sterują światem i próbują wprowadzić tu NWO, czyli system w którym każdy będzie sprawdzany, monitorowany i zachipowany, a można to osiągnać tylko przez zmienejszenie liczebności osób, które potrafią czytać, pisac i są choć trochę wykształcone, bo im bardziej ktoś oczytany tym trudniej nad nim panować.

Co ciekawe Chemitrails często mają układac się w jakieś mistyczne symbole na niebie jak np. Pentagram, który ma pojawiać się na niebie coraz częściej.

Co prawda nie jest on negatywnym symbolem, jednak dla wielu osób nieobeznanych z ezoteryką może kojarzyć się z złem i demonami. Czyżby obecność Pentagrmu na niebie miała na celu wywołać w ludziach strach?

administrator

Next Post

Feniks nagrany na niebie? "To był prawdziwy ognisty ptak" Zobaczcie nagranie!

pt Cze 23 , 2017
Feniks to według legend m.in. greckich  lśniący ptak o wyglądzie orła. Jego oczy mają być niebieskie niczym szafiry, a pióra w kolorach czerwieni i żółci, co ma przywodzić na myśl wschodzące Słońce i ogień. Feniks jest utożsamiany ze świętym ptakiem Egipcjan Benu, który… …jest także bóstwem solarnym. Benu pojawił się […]