„Nasze dziecko bawi się z duchem” Rodzina publikuje zdjęcie jako dowód swojej historii!

Młoda para Laura Haigh  i Dean Evans z Angli bardzo martwili się o swojego synka Sebastiana, który od pewnego czasu uśmiechał się i pokazywał palcem w pustą przestrzeń jakby kogoś tam widział. Sytuacją szczególnie przejmowała się matka chłopca, która twierdziła, że nie tylko zachowanie dziecka jest szokujące, ale także, że  w ich domu kiedy mąż jest w pracy słuchać dźwięki jakby bawiących się dzieci, których źródła nie można znaleźć.

Matka twierdziła, że musi stać za tym jakaś duchowa siła, podczas gdy Dean nie wierzył w istnienie zjawisk niewyjaśnionych i  uważał, że żona jest po prostu przesądna. Dla świętego spokoju jednak zgodził się zamontować kamerę w pokoju chłopca, by obserwować go podczas snu, czy przypadkiem nie dzieją się tam dziwne rzeczy.

Co ciekawe już pierwszej nocy doszło do czegoś  niezwykłego. Na monitorze Laura i Dean ujrzeli białe światło, które unosiło się nad ich synkiem i posiadało kształ dziecka. Gdy to ujrzeli ojciec rzucił się na pomoc chłopcu, jednak w pokoju  nie działo się już nic niezwykłego. Na dowód rodzina publikuje zdjęcie z ekranu, które zrobiła jego matka, gdy ojciec pobiegł do syna. Na zdjęciu wyraźnie widać świetlisty kształt unoszący się nad chłopcem. Czy może być to duch dziecka, które teraz bawi się z ich synkiem?

 

 

Author: administrator

Share This Post On