Porwanie do Nieba w Dniach KOŃCA! Jak będzie wyglądało? Kto zostanie zabrany? Biblia, Apokalipsa…

Ludzie od wieków wyobrażali sobie koniec naszego świata. Niektórzy twierdzili, że objawi się on przez zniszczenie wszystkiego za pomocą fal Tsunami, wulkanów, tornad i trzęsień ziemi. Inni natomiast twierdzą, że koniec sprowadzimy My sami na siebie lub też po prostu nadejdzie na nas jakieś zagrożenie  z kosmosu jak asteroida. Nie znaczy to, że nie brakuje i ludzi, którzy twierdzą, że koniec świata będzie zjawiskiem mistycznym, w którym Bóg zejdzie na Ziemie i  będzie sądzić ludzi i zniszczy świat, by następnie całkowicie go zmienić. Niezwykle fascynujące a także przerażające oprócz faktu jak będzie wyglądał koniec świata jest to, co  będzie się działo zanim on nadejdzie. Aby poznać szczegóły na temat porwania do  nieba obejrzyj krótkie nagranie poniżej:

Czy ludzie będą uciekać? Czy będą szukali ucieczki z naszej Planety? Jak będziesz wyglądał świat końca?  Tu ciekawą zagwozdkę daje nam Biblia i przede wszystkim Księga Apokalipsy, która według wielu teorii ma opisywać wydarzenie które wtedy nadejdzie, a mianowicie porwanie do nieba. Ludzie którzy zostaną  porwani i wywyższeni nie tylko unikną strasznych wydarzeń i męczarni, ale też będą od razu u swojego Boga bez umierania. Co prawa niektórzy twierdzą, że bez umierania nie można wejść do Nieba, jednak warto przywołać postacie Eliasza i Henocha, którzy według Biblii weszli do Królestwa Niebieskiego bez doznania fizycznej śmierci. Badacze Biblii od dawna spierają się jak miałoby wyglądać owe porwanie. Informacji na ten temat udziela nam Ewangelia Łukasza, w której Apostoł pisze, że w dniu końca  dwoje będą w jednym  łóżku i tylko jedno z nich zostanie zabrane, podobnie jak ludzi pracujący na roli którzy choć pracują na jednej Ziemi to tylko część z nich zostanie zabrana, a reszta tu pozostanie.

Czytając ten tekst możemy czuć nadzieję, że  być może to My będziemy mieć ten zaszczyt i odejdziemy, ale jednocześnie możemy czuć lęk, gdyż nawet jeśli zostaniemy wywyższeni to być może zostawimy tu naszych bliskich, których czeka bardzo ciężki czas.  Księga Objawienia Jana mówi też: I Wstąpcie tutaj! I oni tak zrobili w obłoku do nieba,  ich nieprzyjaciele zaś tylko na nich spoglądali. W Objawieniu Jana pada też cytat:  Będą to tylko  ci, którzy nie skalali się z kobietami; gdyż są oni pełni czystości i Podążają oni za świętym Barankiem, gdziekolwiek On się uda.

  To oni będą wykupieni spomiędzy wszystkich ludzi jako pierwociny dla Boga i dla Baranka.Oni nie kłamią. Są w pełni bez skazy. Wiele osób sugeruje,że to właśnie jest opis osób, które zostaną zabrane do Nieba przed końcem świata. Biblia wspomina też trochę o tym co będzie się działo z ludźmi którzy zostaną zabrani: Wielki tłum, którego nie można policzyć,posługujący się różnymi językami i będący z różnych narodów. Oni stali przed tronem i przed Barankiem i mieli na sobie pełne białości szaty, a w dłoniach dzierżyli palmy. Krzyczeli o zbawieniu, które jest u ich Boga. To są te osoby, których szaty zostały odnowione we krwi Baranka, a Oni pochodzą z ucisku.

Co do czasu kiedy nastąpi to zabranie to nawet Jezus mówił, że nie wie kiedy koniec nastąpi, jednak Biblia podaje znaki które mają to poprzedzać jak upadek wartości  moralnych wśród ludzi, wojny i  choroby. Biblia mówi też: Będą znaki w gwiazdach, Słońcu i Księżycu, a ludzie będą pełni trwogi, gdy usłyszą huk morza.

Author: administrator

Share This Post On