Nagrano hybrydę człowieka i psa! Efekt eksperymentów na ludziach? Nagranie przeraża…

Hybrydy znane były w wielu kulturach od dawna. Hybrydę określamy jako istotę, która powstała poprzez skrzyżowanie dwóch gatunków. Religie często opisywały występowanie takich istot jak np. mitologia grecka, w której występowali herosi którzy łączyli cechy człowieka i boga jak Achilles, czy Herakles, oboje dysponującą niewyobrażalną siłą.

Ksiega Henocha, która została odrzucona z kanonu Biblii również opisywała powstanie hybryd, które pojawiły się w czasach, kiedy Anioły zeszły na Ziemię i obcowały z ziemskimi kobietami przez co powstały istoty zwane jako Nephilim. Hybrydy  nie muszą  być koniecznie paranormalne: Do hybryd można zaliczyć isoty  takie jak Lygrys, będący połączeniem lwa i tygrysicy albo też wilczak, będący połączeniem psa i wilka. I choć nauka twierdzi, że hybryda człowieka i innego stworzenia nie jest możliwa to chimera człowieka i świni już  tak. Całkiem niedawno powstały świnie, które zawierają w sobie ludzkie komórki. 

Tym bardziej zainteresowanie i lekkie przerażenie budzi nagranie, które ukazuje dziwną istotę, przypominająca połączenie człowieka i psa, która idzie razem z psami. Istota dysponuje bardzo długimi rękami i nogami. Co o niej sądzicie? Czy to naprawde pół człowiek pół pies, a może prawdziwy wilkołak lub coś zupełnie innego?

administrator

Next Post

Na zdjęciu huraganu ukazał się demon? Ten huragan zabił ponad 1600 osób! Czy była to zapowiedź ich śmierci?

wt Cze 27 , 2017
Pogoda jest niezwkle interesującym zjawiskiem z którym związanych jest wiele teorii spiskowych i badań. Dawniej ludzie wykorzystywali   rozmaite tańce i praktyki magii sympatycznej by przywołać Słońce lub deszcz. W dzisiejszych czasach doszliśmy już do etapu, w którym z dużą dokładnością jesteśmy wstanie przewidzieć jaka będzie pogoda w kolejnych dniach. Aby […]