Nagrano hybrydę człowieka i psa! Efekt eksperymentów na ludziach? Nagranie przeraża…

Hybrydy znane były w wielu kulturach od dawna. Hybrydę określamy jako istotę, która powstała poprzez skrzyżowanie dwóch gatunków. Religie często opisywały występowanie takich istot jak np. mitologia grecka, w której występowali herosi którzy łączyli cechy człowieka i boga jak Achilles, czy Herakles, oboje dysponującą niewyobrażalną siłą.

Ksiega Henocha, która została odrzucona z kanonu Biblii również opisywała powstanie hybryd, które pojawiły się w czasach, kiedy Anioły zeszły na Ziemię i obcowały z ziemskimi kobietami przez co powstały istoty zwane jako Nephilim. Hybrydy  nie muszą  być koniecznie paranormalne: Do hybryd można zaliczyć isoty  takie jak Lygrys, będący połączeniem lwa i tygrysicy albo też wilczak, będący połączeniem psa i wilka. I choć nauka twierdzi, że hybryda człowieka i innego stworzenia nie jest możliwa to chimera człowieka i świni już  tak. Całkiem niedawno powstały świnie, które zawierają w sobie ludzkie komórki. 

Tym bardziej zainteresowanie i lekkie przerażenie budzi nagranie, które ukazuje dziwną istotę, przypominająca połączenie człowieka i psa, która idzie razem z psami. Istota dysponuje bardzo długimi rękami i nogami. Co o niej sądzicie? Czy to naprawde pół człowiek pół pies, a może prawdziwy wilkołak lub coś zupełnie innego?

Author: administrator

Share This Post On