Na zdjęciu huraganu ukazał się demon? Ten huragan zabił ponad 1600 osób! Czy była to zapowiedź ich śmierci?

Pogoda jest niezwkle interesującym zjawiskiem z którym związanych jest wiele teorii spiskowych i badań. Dawniej ludzie wykorzystywali   rozmaite tańce i praktyki magii sympatycznej by przywołać Słońce lub deszcz. W dzisiejszych czasach doszliśmy już do etapu, w którym z dużą dokładnością jesteśmy wstanie przewidzieć jaka będzie pogoda w kolejnych dniach. Aby obejrzeć zdjęcie kliknij w nagranie poniżej:

Niektórzy teoretycy spisków twierdzą nawet, że od dawna nie tylko umiemy przewidzieć pogodę, ale nawet ją zmieniać dzięki broni HAARP, której stacja mieści się na Alasce i która tworzy pole elektromagnetyczne, mogące wywoływać trzęsienia Ziemi, wpływać na pogodę, a nawet na nasz umysł. To to urządzenie ma stać za huraganem Katrina, a także masowymi śmiarciami delfinów z 2012 roku.

Czy jednak te teorie spiskowe są prawdą? Na to każdy musi sobie odpowiedzieć sam, jednak warto przyjrzeć się interesującemu zdjęciu, które przedstawia Oko Cyklonu huraganu Matthew, który w 2016 nawiedził m.in. Stany Zjednoczone i Kolumbię i zabił ponad 1600 osób. Zdjęcie wywołało wiele kontrowersji w sieci i według wielu osób  było prawdziwym ukazaniem twarzy demona i jednocześnie zapowiedzią śmierci i zniszczeń, które przyniósł huragan.

Naukowcy jednak są innego zdania i twierdzą, że jest to po prostu przypadek. A, Wy co sądzicie? 

 

 

Author: administrator

Share This Post On