10 najbardziej szokujących zdjęć NASA! Co żyje w kosmosie? Czy jesteśmy oszukiwani?

NASA jest agencją rządu Stanów Zjednoczonych, zajmującą się badaniami przestrzeni kosmicznej. Na temat tej organizacja można odnaleść mnóstwo teorii spiskowych. Niektórzy twierdzą nawet, że rzeczywistość jeśli chodzi o kosmos jest zupełnie inna od tej, którą przedstawiają nam naukowcy, a wiele zdjęć które ujawnia NASA  jest zwyczajnie fałszywych, a wyłącznie raz na jakiś czas wyciekają prawdziwe fotografe. Dziś przedstawiamy Wam kilka  dziwnych zdjęć, które  pokazało światu NASA. Aby obejrzeć zdjęcia i poznać szczegóły kliknij w nagranie poniżej:


Ta fotografia została zrobiona na powierzchni Księżyca. Zdjęcie zaskoczyło wielu ludzi przede wszystkim przez występowanie na nim dziwnego kształtu, przypomianającego  postać lub figurę. Czy fotografia świadczy, że na Księżycu znajduje się życie?

To zdjęcie zostało wykonane podczas Misji Apollo 8 w 1968 roku. Ukazuje Księżyc i może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie  kształt, przypominający  wyryty na Srebrnym Globie trójkąt. Według teoretyków spisków owe zdjęcie świadczy, że Księżyc może być w rzeczywistości zwykłym hologramem, a owy trójąt  ukazuje, że czasami owa iluzja jest niestabilna.

Kolejne zdjęcie przedstawia już naszą Planetę Ziemię. Co ciekawe ciężko nie zauważyć na nim liter, które układają się w słowo . Warto wspomneć, że problemy jeśli chodzi o podteksty seksualne i inne mają miejsce także w bajkach, czy filmach. W Królu Lwie od dawna ludzie widzą to same słowo, układające się z pyłu lub też w popularnym filmie animowanym Królewna Śnieżka, w którym królewna pokazuje zupełnie bez powodu znak rogów, który przez wiele osób określany jest znakiem diabła. Te dziwne znaki szczególnie na polu seksualnym mają podobno być planem masowej seksualizacji społeczeństwa, które ma być nastawione wyłącznie na uciechy cielesne i zapomnieć o wyższych wartościach.

Następne zdjęcie zostało wykonane w 2016 roku przez jedną z satelit! Na fotografi widzimy czarną wiązkę, która wygląda jakby była przyssana do Słońca, a na jej początku widać kulę. Teoretycy spisków uznali, że bardzo możliwe, iż był to moment kiedy UFO pobierało ze Słońca energię.

Co ciekawe wiele spisków jesli chodzi o UFO ma łączyć się także  z religią Starożytnego Egiptu, co mają ukazywać zdjęcia. Badacze twierdzą, że bardzo możliwe iż dawniej na Ziemi pojawili się kosmici, których ludzie ze względu na ich niezwykły wygląd i niesamowitą technologię wzięli za bogów. Czyżby to właśnie byli bogowie Egiptu? Czyżby Ozyrys, Anubis i Bastet byli obcymi, którzy pochodzą z innej Planety?

Następne zdjęcie zostało wykonane podczas misji Apollo 16 w 1972 roku. Czy faktycznie może przedstawiać prawdziwy latający spodek?

Zdjęcie z 2009 roku z Marsa. Czy faktycznie może być to kość?

I na koniec jedno z najbardziej popularnych zdjęć. Twarz na Marsie. Przypadek, a może?

Author: administrator

Share This Post On